Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz z0d1AK #13 üzenetére

    -Kijelző: attól függ ki mire használja, inkább kompromisszum mint világvége a rezisztív dolog, de csak 2.2-nél. Később alap lesz ha jól gondolom, de most még nem olyan kialakítású a rendszer hogy kezelhetetlen lenne nélküle.
    -Processzorban én nem fogadnék nagy különbségre, de nem vagyok szaki. Azt tudom hogy a kis kínaiba még 3d-t is nyomtak és kifejezetten erősebb fajta került bele.
    -Ram az tök jogos, mert tabletről van szó, teli kell nyomni progikkal, abszolút igazad van.
    -Akksi: üzemidőben derül ki igazán a különbség, addig csak egy szám, ha csak 1 órával bír többet az még nem markáns különbség. Ha 2-3 órával akkor már azt mondom, valódi előny.
    -A 3g megint jogos, feltéve ha telefonról nem osztható meg a tablet irányába a 3g. Ehhez megint nem értek, de előny lehet az tény.
    - Kamera: tök felesleges, a telefonba jogos mert mindig az embernél van és könnyen előkapja. De a tablet már nem az a kategória, videotelefonálni sem ezzel fog mindenki és a legolcsóbb telefonok is általában már hozzák ezt a szintet. A két éves, akkor középkategóriás, nem okos sőt buta telefonom pl. 5 mpx. Semmi előny számomra.

    Igazából három valódi előnyt látok, a ram, kapacitív kijelző és 3g-t. Ezek számomra nem indokolnak 60-70k-s felárat egy ilyen márkától. (nem nagyon ismerem, egy pmp-t láttam talán tőlük)

    Szóval én tovább reménykedem hogy a kínaiak nem állnak le és rákényszerítik a nagyokat az olcsóbb árra. Ez az ár nem olcsó.

Új hozzászólás Aktív témák