Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Peat;) #14 üzenetére

    "Később alap lesz ha jól gondolom, de most még nem olyan kialakítású a rendszer hogy kezelhetetlen lenne nélküle."
    Ezt nem kifejezetten értem.Véleményt úgy próbáltam alkotni, hogy többek közt a 100$-os tablet tulajdonosa is voltam, így tudom, hogy milyen. Ceruzával viszonylag használható, ujjal viszont meggyűlhet az ember baja vele. A Tattoo-m szintén rezisztív kijelzője magasan jobb, mint az olcsó tableté.
    A kamera valóban felesleges véleményem szerint is, viszont ugye benne van, kivenni nem tudod, tehát ki kell fizetni.

    A 3G egyes telefonokról megosztható WiFi-n keresztül, viszont az meríti a telefont is, általában nem is kicsit. A Novatel 2352 Mifi meg 50 ezer forint (a szolgáltatós verzió sem sokkal olcsóbb), így azokkal megosztani a netet megint csak plusz pénz.

    Az akksit nem tudom, hogy mennyivel bír többet, de meg fogom tudni, várhatóan még a héten, akkor ezt publikálni is fogom, a processzor sebességével együtt.

    Amennyiben Office dokumentumokat szeretnél elérni útközben, illetve vészhelyzet esetén elérni a netet megnézni valamit, akkor bőven elég egy 25 ezer forintos "gagyi" tablet.
    Ha viszont valóban multimédiára akarod használni, értem ezalatt a folyamatos internetezést, a videózást, játékot, és egyéb tartalmakat, akkor van egy összeg, amit meg kell fizetni.

    És nem azért, mert nagy gyártó csinálja, hanem azért, mert hardver van alatta. Kínai verzióban is van ehhez hasonló felállás, azt hiszem, hogy a Smartq V7 az, ami 45ezer forint körül kapható az ebay-en, viszont még ez is csak rezisztív, és hát ha meghal, akkor a garanciát úgy intézed, ahogy akarod, már ha tudod.
    Vedd figyelembe a Commtiva n700 esetében, hogy ebben rajta van a 25% áfa, és sok egyéb kötelező költség is, ami ahhoz kell, hogy itthon forgalmazd.

    Egyébként a Commtiva/ViewSonic/wellCom a Foxconn gyárában készül, ahol nem mellesleg az Apple-t is gyártják.:)

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák