Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rothmanakos

    tag

    válasz justmemory #22 üzenetére

    A tervezett avulásról annyit, hogy 4.4.4 fut a gépen, pedig azt hiszem, 6.0 is van rá. Épp azért nem frissítettem, mert azokban az időkben jöttek hírek az iPhone 4 iOS 7 frissítéséről, és hogy kb inyírja a telót (Csak nevetek azon, hogy a sok balf*** bevette, hogy ez az akksi öregedése miatt van :)) ). Gondoltam, ha nem frissítek, stabil marad. Egyébként egyszer frissítettem 5.0-ra, amikor kijött, de az egyrészt nem tetszett, másrészt nem volt annyira stabil, és jól átgondolt, mint a 4.4, PLUS voltak bizonyos funkciók, amik kimaradtak. (Egyedi probléma, de a Sony SmartBand-del a 4.4-gyel működik a Bluetooth alapú feloldás, az 5.0-nál nem. Azt is el tudom képzelni, hogy Én vagyok a világon az egyetlen ezzel a problémával, de akkoris, miért kell egy plusz funkciót kihagyni egy frissítésből?!? Jó, ma már ezt megszoktuk, hjogy sorra hagyják el az okos ötleteket, ugye Jack, sík hátlap kamerakiállás nélkül, Infraport, meg hát amiket eddig beszéltünk ugye)
    Egy vicc az egész iparág.

    Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

Új hozzászólás Aktív témák