Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz Rothmanakos #21 üzenetére

    ez most biztosan nem hangzik nagy problémának
    Dehogynem. Állati nagy probléma, és akkor el lehet kezdeni belemenni olyan dolgokba, mint tervezett elavulás és társai, ugye... Namert: hacsak nem történik a hardware-el valami, akkor elvben az utolsóként az adott telefonhoz kiadott legfrissebb OS-nek (és akkor itt igenis el kell fogadni azt, hogy esetleg bizonyos gépek megrekednek egy adott szinten pl. Android 6.0; de ez nem baj!) hibátlanul KELL működnie és működtetnie a hardware-t. Tényleg csak saját példával tudok élni - 2010-ben megvettem a Nokia N900-amat, ami mind a mai napig ugyanolyan sebességgel működik, pedig szegényke elég sok mindenre van használva, mert megy ezen fejlesztés, meg partícionálás, meg minden fene, de bírja... Azóta persze vagy 4x flash-eltem, de ez ettől független, hiszen minden esetben gyári OS megy rá elsőként, aztán community port...
    Tehát szerintem ez alapelvárás. És egyébként meg nemrég állítottam be magamnak egy Samsung Galaxy Ace-t 2.2-es androiddal és semmi gondja. Jó, hogy nem is használom telefonáláson kívül semmi egyébre; egy kifejezett app miatt szórakoztam csak vele, az megy is rajta, de slussz. Még csak nem is regisztráltam a google-höz...

    És bizony, jelenleg nincsen alternatíva, de senki ne is várja, hogy lesz, noha próbálkozások vannak rá. A gyártók hozzák ki a f*sokat, mindenki meg szépen megveszi és közben morog úgy, mint te. No offense Na igen... És mi a fontos téma? Mennyire szép, mennyire másolat, mennyire notch... Az, hogy egyébként semmi értelme ennek a folyamatos hardware-háborúnak és OS fejlesztésnek jelen formájában sincs semmi értelme (elég megnézni még mindig az Androidos főverziók részesedéseit), de jól elkendőzi azt az eladói szándékot, hogy "vegyétek csak szépen megfele az újat, hogy hozzátok csak évről évre a befektetők által elvárt profitot"... No comment, mindenki annyira megy bele ezekbe, amennyire akar, de ennek fényében érdemes mindent nézni és akár hőbörögni is... Mert aztán mindenki szépen fogja magát és megveszi valamelyik (új) telefont... :K

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák