Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Parallaxis #316 üzenetére

    Szerintem az Apple is csak tapogatózik. Random funkciókat raktak bele, ahogy a Samsung vagy pl. az Asus, de mivel Apple ezért nyilván elterjedtebb lesz a fejlesztőknek is könnyebb rá építeni, meg a Wear megint olyan fregmentációt indít el ezen a területen is hogy már most rossz nézni.
    Amúgy a nagyobbik Apple óra: 36.2 x 42 x 12.46 mm (kisebbik vastagsága túlságosan nem fog különbözni.)
    Gear 2: 36.9 x 58.4 x 10.0 mm
    Gear S: 39.8 x 58.3 x 12.5 mm
    ZenWatch: 39.8 x 50.6 x 7.9(9.4) mm (A második érteket nem értem, lehet a szíjtól függ.)
    Moto 360: 46 x 46 x 11.5 mm

    Itt most nem az okosórára mondtam "kötelező" használatot, hanem általánosságban. Mint pl. asztali Win esetén a Metro felület. Apple-nél a saját környezetükhöz kötés mindenáron, vagy Google esetében is már rengeteg dolog jön elő, amivel a Chrome-hoz akarnak kötni. Ezek számomra rettentő ellenszenvesek, mert nagyon messze vannak attól az informatikai szabadságtól ami pl. 15éve volt. De fegyvert tartanak a fejemhez, mert használni akarom, de nem tudom úgy ahogy én szeretném, szóval a választás az hogy nem használom, hiába szeretném. Ezzel nem is lenne gond csak éppen korában volt választásom, és ezeket a választási lehetőségeket szépen lassan elveszik (itt főleg a Google aki "visszafejlődik").

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák