Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz vicze #314 üzenetére

    Én arról beszélek, hogy folyamatosan bizergálni a kezemmel nem akarom(ne adj isten tekergetni), jön üzenet, hívás akármi ránézek és max. nyomok valamit reakciónak

    Ez az Apple órájánál is így működik, sőt gyalogos navigációnál még csak nézned sem kell, mert rezgéssel tudja mutatni az irányt, hogy merre fordulj be adott helyen.

    Ha meg te kezdeményezel valami interakciót, akkor nem tudod kikerülni, hogy valamilyen vezérléssel eljuss az adott funkcióig, ez így volt az első kvarcóráknál és így lesz ezeknél az okos kütyüknél is.

    Az egészben az a legnagyobb vicc, hogy az 1kezes használatú telefontól eljutottunk a két kezet lekötő okosóráig

    Egy okosóra éppen arra készül, hogy ne kösse le mindkét kezed, ne kelljen előhalászni a tepsi méretű mobilodat :)

    Egyébként igazad van, csak régebben az egy kezes használatú mobilt kizárólag telefonálásra használtuk, a mai smartphone-okat meg legkevésbé arra, hanem tartalomfogyasztásra és internetes kommunikációra, ahol a nagyobb képernyő az előny. Más használati szokások, más eszközök, ennyi a lényeg.

    Én nem vagyok ellene ezeknek az eszközöknek, de egyelőre még kiforratlanok és kényelmetlenek. Volt Gear Fit-em és Gear 2-m is, de eladtam őket, mert vastagok, csúnyák és nehézkesek. Az Apple megoldása így képekről, videókról egyelőre tetszik, de hogy napi használatra befognám-e, azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy per pillanat az az út tűnik járhatónak, amit az Apple kitalált ezzel az órával. Basszus, tényleg csak az Apple-nek jut eszébe, hogy vannak vékonyabb csuklójú emberek, meg balkezesek? Más cég nem jött rá, hogy egy óra kiegészítő is és nem csak fröccsöntött műanyag, meg vekkeróra méretű acélhenger az amit viselnének az utcán? Pont az Apple-nek kell rámutatni, hogy egy ilyen eszköznél a személyre szabható választék fontos?

    Nem az új dolgokkal van a baj hanem, hogy megmondják mit használj

    Senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy vegyél okosórát, ha vásárolsz és használod, akkor az egyedül a te döntésed lesz! Innentől értelmetlen az okfejtésed.

    Nem volt Apple nagy telefon eddig fúj volt, most lett, és most éljen!

    Anyáznak is érte az eddigi iPhone tulajok...
    A nagyobb méret pont arra szól, hogy a többi platformról átcsábítsanak embereket, akiknek csak a kis méret volt a távol tartó erő.
    Speciel én is be fogok nevezni egy i6 plus-ra, mert nekem kell az ilyen méretű kijelző (Note-okat is csak azért vettem eddig, mert nekem ez a méret a kényelmes). Az más kérdés, hogy 5-6 hónapot legalább kivárok a vásárlással, hogy kiderüljenek a problémák, ha vannak, hisz egy új eszköznél ez nem kizárt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák