Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz HarleyCustom #27 üzenetére

    "Ki a célközönsége valójában a X-nek?"

    Nem is gondolnad, de mindenki. Figyi levezetem.
    Eloszor is az iOS valami eszmeletlen faek egyszeru rendszer, szoval mar itt adott hogy barki hasznalni tudja. Van az a korosztaly (jellemzoen az idosebbek, mondjuk 30-35+) akinek mindegy , csak legyen jo es mukodjon. Na ez pipa. Vannak a geekek, nekik egy szetvagott oled mar eleg. Meg AI. Akkor vannak azok akik valoban nem ertenek hozza, nekik azert jo mert ehez nem is kell. Kicsit lejebb menve az eletkorban, johetnek a jellemzoen 20-25 kozti bolcsesz/penzugyes hallgatok, ugye ott ez megadja a szintet, mint mikor valaki 19 evesen oltonybe jar suliba, managerkepzes. Van aki pusztan csak fancy lesz ettol, azert nemsok nagyobb rajsag van mint egy iX-el fotozni egy vegan etelt valami romkocsma jellegu streetfood trucknal , ugy, hogy kozben van rajtad egy kalap es egy "fighting animal testing" feliratos pulcsi. Utana beultok a csajokkal bort kostolni, mert ugye neked mar olyan kibaszott erett az izlesed, hogy pezsgobol is Moet-et iszol ha sporolni akarsz. Akkor van a jellemzoen 15-20 kozott az, ahol az osztalytermi hiearchia kialakitasban KURVAJELENTOS szerepet kap barmi ami feher alapon szurke, szoval ott ugye az eroviszonyok miatt gyakorlatilag szuksegesse valik a keszulek beszerzese. Tovabba az is vastagon benne van, hogy sokkal menobb 8 embernek osztozni egyetlen B-Smarton, ha utana ez a felejthetelen KFC trip ez egy iphonerol kerul megosztasra instan. A vegere maradt a <=14, nekik valodi plusz az animoji peldaul, azert azt te sem gondolhatod komolyan hogy lehet egesz allo nap mnyjuzikal.lízni. have a break, have a-moji.

    Szumma : szerintem a celcsoport a "van kezem" es a "legalabb szemuveggel a fejemen latok" halmazok metszete.
    Tudod am az apple eleg jol csinalja. Szimplan az emberi faj geciostoba (direkt fogalmaztam ilyen lagyan, nehogy valakit megsertsek).

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #27 üzenetére

    Ki a célközönsége valójában a X-nek?
    Lehet az óvodások. Pedig azt hitten eddig, hogy nem.

    valami

Új hozzászólás Aktív témák