Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somogyib

    őstag

    válasz sBc #16 üzenetére

    Üleptisztítás - A bidé eddig se volt okos, csak át kell ülni fél méterrel...

    Női intim zuhany - Nem tudok nyilatkozni, nem vagyok nő...de ha jól gondolom a válasz kb. az előző pont.

    Vízsugár helyének állítása - Ez az öblítésre vagy a bidé funkcióra vonatkozik? De bármelyikre is, nem látom azt, hogy ez miben segítene a mindennapokban, annak fényében, hogy napjaim óráinak kb. 0,0001 százalékát töltöm a mellékhelyiségben.

    Vízsugár erősségének állítása - lásd előző pont.

    Vízmelegítő - Mit melegít és kinek? Szintén bidé-funkció?

    Mozgatható tisztítófej - Ez nekem18+ kategória. :)

    Öntisztító masszázsfúvóka - Ez már 25+ kategória...

    Egygombos automata funkció - Ez kb. 45-től lefelé 20-ig minden kategória, de erre senki sem használja a WC-t. :D

    Ülőke melegítő - hmmm...Ez mondjuk jó ötlet.

    Meleglevegős szárítás - Higiéniás szempontból hasznos lehet.

    Állítható levegő hőmérséklet - What?

    Automata szagelszívó - Ez inkább a helyiség része szokott lenni.

    Automata érzékelő (közelítés) - Ez tényleg jó funkció lehet, attól függ, hogy mit érzékel és hogyan reagál.

    Automata tető nyitás/zárás - Szerintem erről szól az előző pont.

    Automata öblítés - Ez ma már szinte mindenhol előfordul, és ezt a funkciót eddig se neveztük "okosnak".

    Digitális kijelző - Az általad felsorolt funkciók követésére tényleg kell egy kijelző, mivel ezeket nem lehet máshogy követni. :)

    Hiba kijelzés - De milyen hibát jelez? Fent víz, lent szennyvíz, közbe meg az van amit lentre kéne tolni. Ebben a mechanizmusban nem szokott előfordulni sok hiba, max. egy kis vízkövesedés okozhat gondot, de ennek felismeréséhez és elhárításához nem kell kijelző.

    Távirányító - Egy WC-hez elengedhetetlen szükséglet. :)

    Éjjeli fény - És ezt tényleg a WC-be kell beépíteni?

    Energiatakarékos mód - Az manapság mindenbe kell, talán egyszer még a fafaragásba is bevezetik. :)

    Puha záródású WC tető - Elértük azt a kort, amikor az egyszerű mechanikus szerkezeteket "okos" megoldásokkal váltjuk ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák