Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vpityesz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kerdesem volna azokhoz, akik talalkoztak mar Vernee Thor telefonnal, melyet roviden es kifejtve is feltennek:

    Roviden:
    - Thor-hoz kepest a P9 lite fenykepezes teren mennyivel jobb? (Persze ez csak nehezen szamszerusitheto es fenykepezes sok mindentol fugg, ezert az altalanossagra vagyok kivancsi. Teszteket es mindket telo topicjat kezdetektol folyamatosan kovetem.)

    Hosszan:
    Telefon vasarlas elott allok mar jo ideje es a hosszas keresgeles es valogatas utan a Honor 4C es a P8 lite tavalyi jo ertekelesei miatt mar nagyon vartam az 5C-t (ami 7 lite lett itthon) es a P9 lite-ot, ahogy masok is. Tesztekbol, kommentekbol ugy tunik azonban, hogy a Huaweinek nem sikerult folytatni vagy legalabbis megtartani a minoseget (mar ami a fenykepezest illeti), holott mar tobbszor is bizonyitottak, hogy osszesegeben jo kamera rendszert tudnak osszehozni (sensor (a mar kiproblat es bevalt IMX214), lencsek, feldolgozo szoftver es amik meg kellenek, pl. Honor 4C, 6). Igy azt gondolom, hogy talan "joggal" vartuk sokan, hogy kamera fronton jobban fog teljesiteni a P9 lite es az 5C is. Telefon egyeb funkcioi, parameterei, teljesitmeny, stb kb. nem szamitanak most, mert egy 4.5 eves telot fogok lecserelni [link] es kulonbseg majd kb. leirhatatlanul oriasi lesz. Ezert az egyetlen funkcio amire most valaszt keresek, az a fenykepezes es az igazat megvallva, ha a Vernee Thor kb. hozza a P9 lite szintjet, akkor az olcsobbat veszem meg es max jovore lecserelem (pl. egy leendo P10 lite-ra vagy ilyesmi).

    Koszi!

Új hozzászólás Aktív témák