Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fecus #15313 üzenetére

    Régebben az ilyen esetekre jelentett megoldást a Greenify és mivel neked nem rendszer app-ot kell fagyasztanod, ezért elvileg root (Super Su) sem kell hozzá. Én anno még megvettem egy root-olt telefonra, aztán WP-n voltam és most azon gondolkodom, hogy a fizetős változatát root nélkül kipróbálnám a P9-en ismét... de mivel azóta (Jelly Bean) a droid sokat javult és a Huawei is elég fejlett ezen a téren, így csak a kíváncsiság hajt.

    Na szóval a Greenify képes arra, hogy egy app-ot megadsz neki és akkor azt egy gombnyomásra hibernálja', mindaddig amíg kézzel el nem indítod az app-ot, vagy a telefon újra nem indítod, hiszen akkor az történhet amit te is írtál, tehát újra bekerülhet a memóriába is futhat... nyilván ez beállítás és engedély függő is.
    Ez egy elég kényelmes módszer a Greenify létrehoz ehhez egy kis parancsikont és csak arra kell rányomni és akkor minden megadott app-ot megöl...
    Az esetedben ez jónak tűnik... a használat végén hibernálod a greenify-al, majd ha újra kell akkor elindítod az app-ot.

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák