Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csipszikutya

    senior tag

    válasz Tamás88 #17419 üzenetére

    P8 topicbol linkelte az egyik kolléga a hsz-edet, reagálok rá a friss TMX-es tapasztalatommal. Nem trollkodni akarok ide, flamet kelteni vagy bármi mást, szimplán a tapasztalatomat velük és a (részemröl) hányadék hozzá állásukkal.

    Lényeg, hátso kamera plexi pokhálos lett még 2016. májusában mert elejtettem. 2017. február 10-én a bekapcsolo gombom ugy döntött, hogy nem müködik tovább. Beszéltem a Huaweivel, adjam be postán szervizbe mivel független a telefon. A többit a linkelt hsz-ekböl.

    #1 #2 #3 #4

    Megcsináltattam, kiköhögtem a 19ezret a cserére. Vicces, hogy másik kollégának hasonlo problémája van, neki is repedt a plexi, de neki már 39 ezret mondtak cserére, ugyan az a TMX aki nekem 19ért csinálta, ugyan azt. szimpla ház cserét.
    Persze a legdühitöbb számomra az volt, hogy amig a pénzem "kellett" nekik volt, hogy napi 3 emailt is váltottunk. Amint áldásomat adtam a cserére, 2 hétig le voltam szarva, aznap jött az email, hogy megcsinálták a telefont amikor csöngetett a postás, hogy meghozta... És közben az én kis hön áhitott és szeretett gombocskámrol egy deka szo sem esett, csak fizessek vagy nincs garancia. Vicces, mert a garanciának nem az a lényege, hogy ingyenes??

    A te esetednek örülök, Te vagy a második akitöl igy hirtelen pozitivat hallok a TMX felöl. Részemröl lezártam öket, ha mégis valamikor valamiért hozzájuk kéne küldjek telefont szervizelni akkor inkább felgyujtom a picsába a telefont.
    Btw, vigyázzatok vele, mert ha egy légyszarnyi nyom is van a telefonon, lehet, hogy szivás lesz a garanciális szerviz.

    Elnézést, szerviz tapasztalat csak Huawei közösségnek :R

Új hozzászólás Aktív témák