Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz choosen #1573 üzenetére

    Akkor tedd vissza az eredeti ROM-ot és csá!! (ha kell segítek vissza tenni) ennyire egyszerű Vagy ugyan már vidd a szervizbe akkor. Különben érdekes, hogy semmilyen tanácsot nem fogadsz meg csak háborogsz mint a tenger ajánlatok (főleg frissítés után egy full wipet amit a két gombos módszerrel lehet megoldani). Ha akkor is csinálja (amit nem tartok valószínűnek) akkor valóban a telefon hibája. Legközelebb akkor 3 FT dzsunkát vegyél és ne 80000 Ft-os telefont. A másik legalább próbáld meg azt amit ajálanak vagy megpróbálnak segíteni, és nem mindjárt telefont szidjad, hol ott 99% hogy user hiba vagy egy fos lett a program frissítése. Az meg duma,hogy ezen a telefonon vagy azon működött ha itt nem működik akkor utána kell járni mi az oka. A Full wipe az oka.. Ennyire egyszerűűűűű..........................

    Én is a Full wipet ajánlanám.. valószínű, hogy több telefon megfordult a kezeim között mint neked, de én minden egyes frissítés előtt vagy után csinálok egy full wipet (nem is szoktak kellemetlen meglepetések érni).

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

  • kort01

    aktív tag

    válasz choosen #1573 üzenetére

    Bocs, én csak segíteni szerettem volna. :F Ha nem igényled jelezd és nem irkálok feleslegesem.
    Én nem azt mondtam, hogy ez a megoldás, de ezt már leírtam néhányszor. Én korábban már javasoltam mindenkinek, hogy próbáljuk feltárni a probléma forrását. Ezáltal könnyebb lehetne együtt élni a telefonnal, valamint nincs kizárva, hogy a későbbi frissítések helyre teszik.
    Addig is ha találunk rá valamilyen átmeneti megoldást, nem csak saját magunknak, hanem sok embernek segíthetnénk.

    Amennyiben nem igényled a segítséget - bár többen próbáltak segíteni neked - akkor szerintem nincs értelme ennek a fajta párbeszédnek. Én nem védem ezt a telefont, nincs is miért, de szerintem felesleges így kommunikálni.

    Én már nagyon sok telefont kipróbáltam, mindnek van/volt valami hibája. Egy tökéleteset sem találtam, pedig már hajlandó lettem volna még többet is fizetni érte...

Új hozzászólás Aktív témák