Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Juhaszatti #174 üzenetére

    Nem ez volt a lényege annak amit írtam. Hanem hogy sokan farokfelvágva rohannak részlerte venni azt se tudják mit, utána meg járnak trollkodni más topikokba hogy mekkora királyok.
    Ha objektíven nézzük a samsungokat - tudom hogy jók, az edge kijelző gyakorlatilag a szépség oltárán a használhatóság feláldozása, tudjuk hogy beleférne sokkal nagyobb aksi is, amivel mégjobb lehetne, a knox egy emberiség elleni gaztett, egy dupla-tripla árú zászlóshajó esetében a "éppen elég az a ram is" szóösszefüggés mondjuk úgy, bizarr. Nem beszélve arról, hogy azóta kijött a több ramos verzió is, még brutálisabb áron. Szóval kell az. Ha Magyarországra is jönne, a topik 3/4-e visszamondaná a megrendelését, és rendelne olyat. Mivel nem jön, "elég az mindenre". De ha valaki beírja hogy a Huawei P10 kamerája elég mindenre, akkor jön a "kettéhugyozza, lenyeli keresztbe, körbealázza, megeszi reggelire".
    Nekem erről a magunknak bemagyarázásról a roncsfilm jut eszembe, bár senkit nem akarok megsérteni. :R

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák