Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz Skimaster #13477 üzenetére

    Az a baj,ahol 50K a csere,ott elvileg gyári kijelzőt raknak bele. Ami ennél olcsóbb,azok mind után gyártottra cserélik.
    Amit be linkeltem,ott is nagy eséllyel után gyártottat árulnak,hiába írják,hogy eredeti gyári,mert ennyi pénzért lehetetlen gyári alkatrészt beszerezni,és a saját hasznukat rátéve ennyiért továbbadni.

    Ma hívtam egy boltot,ahol 30k-ért cserélik,a leírásban az szerepelt,megbízható,minőségi áru...A nő azt mondta a telefonba,hogy ők is után gyártottat raknak bele,és azt is be vallotta a kérdésemre válaszolva,hogy bizony az után gyártott kijelző közel nem olyan minőségű,mint a gyári. Értem ez alatt a színeket,képpont sűrűséget,stb.

    Azért meg nem fizetnék (igazából 1 forintot sem),hogy egy silány minőségű kijelzőt bámuljak még ki tudja mennyi ideig,miközben egy bika telefonom van. És sajnos sehol sem emelik ki az adott cég weblapján,hogy után gyártott alkatrésszel operálnak,ha nem kérdezel külön rá,vagy esetleg fogalmad sincs,hogy mi a gyári/után gyártott közötti tényleges különbség,akkor nem világosítanak fel ezzel kapcsolatban. :(

    Elképzelhető,hogy kivárok,és majd egy megbízható szervizben cseréltetem ki gyárira...(remélem az az lesz.. :DD )

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák