Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ystuc

    tag

    Csütörtökön volt egy hete, hogy egy 2 SIM kártyás készülékem lett. Webshopban vettem, teljesen hivatalos gyári garanciával. Éppen a Telekomtól számhordozással megyek a Vodafone-hoz, így jó alkalom nyílt rá, hogy kipróbáljam a 2 SIM-es örömöket. És feltűnt, hogy a 2-es foglalat hibátlan, viszont az 1-es foglalatban nincs internet. Térerő van, de ha átváltom a készüléket, hogy az 1-es SIM-ről menjen a net, akkor az full offline. Megcseréltem a 2 foglalatban a kártyákat, és ez a probléma akkor is fennáll.
    Felhívtam a Huawei-t, hogy van-e ötletük, de azt mondták vigyem a szervizbe, ahol törekednek a javításra, lehetőleg nem cserélnek készüléket. Felhívtam a boltot is, hogy 14 napom van a vásárlástól való elállásra, de ezt nem szeretném, esetleg valahogy meg tudjuk-e oldani a dolgot? Erre a kérdésemre holnap fogok választ kapni. Ami az egész dolgot pluszba bonyolítja, hogy jelenleg Miskolcon vagyok péntekig, Budapestre nem tudok visszamenni addig. Remélem kitalálnak valami okosat, mert megmondom őszintén, nem szeretném, ha egy javított, bontott készülékem lenne 2 hét után...

    [ Szerkesztve ]

    Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Új hozzászólás Aktív témák