Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65510400

    törölt tag

    válasz kcsa #347 üzenetére

    Hát csak ismételni tudom magam. Ezzel a készülékkel én nem tapasztaltam wifi gondot. Értem, hogy a P10 tudott ilyet, de ezzel az egész lakásban van jelem, de még lent a parkolóba is, pont úgy, mint a J5 2016-tal.

    Azt is értettem már az fórum elején is, hogy ez a SOC nem a csúcsok csúcsa. Pont annyira érdekelt, mint a J5-nél, amikor vettem. Semennyire. Engem a GYAKORLAT érdekel. Márpedig a gyakorlatban a telefon flottul működik, minden azonnal történik, amire rányomok. Fényképezésnél azt hittem először, nem érzékelt a kijelző, pedig de. Olyan sebességgel történt a fényképezés, hogy nem volt látható jele. A flagshiphez szokottaknak ez biztos nem újdonság, de nekem új volt.

    A hiányosságok lekicsinylése pedig teljesen egyértelmű. Ha a hiányosságok nekem számítanának, nem vettem volna meg ezt a cuccot. De nekem ez nem számít,mert használatakor nem érzem az ac wifi hiányát, nem érzem a SOC hátrányát, nem használok NFC-t. Ezért számomra ezek a hiányosságok kicsinységek az előnyökhöz képest.

    Ennyiből mondhatnám, hogy miért kicsinyled le a telefon erősségeit? A 6 colos képernyővel, hazai garival kombinált 64 gigás tárolót, amit jelen pillanatban 100ezerért más nem ad? Vélhetően neked ezek nem számítanak, míg az ac-s wifi meg a SOC igen. Semmi baj ezzel, bizonyára ezért használsz másfajta telefont. De vannak emberek másfajta igényekkel, akiknek meg pont ez a telefon jó.

    Ezt egyébként úgy hívják, a másik ember másfajta igényének, gondolkodásának az elfogadása.

  • FeZ...

    aktív tag

    válasz kcsa #347 üzenetére

    "nem értem miért akarja a topik többsége lekicsinyelni a készülék hiányosságait. Amivel tényleg semmi gond nem lenne 80k-ért, de ennyiért...?"

    Én pl. nem kicsinylem le a hiányosságait, mert nem találkozom velük. Az én használati módomban hibátlan a készülék, a leírt paraméterek meg csak akkor érdekelnek, ha valamire szükségem lenne, de nincsen benne, vagy ha valami nem működik.

    Mellékesen én meg azt nem értem, hogy akinek nem jön be a készülék, mert egy sz......khm. vacak szerinte, az minek jár a fórumjára ?
    Értem, hogy fórum és mindenki elmondhatja a véleményét, de azt gondolom, hogy ezen már a fórum elején túljutottunk. Talán megyek és elmondom egy csomó Iphone tulajnak a saját fórumán, hogy szerintem miért egy fosch a készüléke. :DD
    (bocs, ezt nem tudtam kihagyni :R )
    A készülék különben nekem kedvezményesebb volt, mint a teli ára, akkor én örülhetek neki ? :D

    [ Szerkesztve ]

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz kcsa #347 üzenetére

    Nem akarok senkit megbántani, de egyet értek veled, ez a telefon valóban túl van árazva, azt tudomásul vettem, hogy nincs nfc, nem nagyon használtam a régi telómban sem, kicsit zavar ugyan, hogy az akku lassan töltődik, de majd csak feltölt 3-4 óra alatt, sebaj, viszont cserébe gyorsabban merül, a Xiaomi ekkora aksival nálam kibírt két napot, ez ugyanolyan használattal bő egy nap, mindegy sűrűbben töltöm.
    Gondoltam túlélem azt is, hogy a wifiben "csak" az n-es szabványig jutott a dolog, nem érdekes megleszek, de ez a Bluetooth kontra wifi dolog már szíven ütött, amikor beszélek az ügyféllel, és közbe nem tudok a wifi lelassulása miatt egy egyszerű dokumentumot megnyitni, na az már gáz...
    Főleg annak tudatában, hogy egy elavult még új korában sem igazán csúcs mobilnak számító 2 éves Lenovo a7000-es röhögve megcsinálja a letöltés Bluetooth mellett. Nyilván ez a dolog is használat függő, nekem a munkám miatt gyakorlatilag állandóan Bluetooth fülessel beszélek, és közben szükségszerűen meg kell(ene) nyissak tárhelyen lévő fájlokat, aki viszont nem használ Bluetooth eszközt az nyilván nem is érti miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák