Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    Az első telefonom P8 Lite volt. Ekkor ismerkedtem meg a Huawei Health alkalmazással, amely bevallom azonnal a kedvencem lett a sokrétűsége és egyszerű kezelhetősége miatt. Egyetlen egy dolog volt, ami zavaró volt nekem az pedig az, hogy a mérések akkor voltak pontosak, ha be volt kapcsolva a mobilnet.
    Továbbra is Huawei telefonjaim vannak (P9 Lite, Mate 20 Lite, P30, P40 és végül P50 Pro), s egyikben sem csalódtam. Viszont a Health alkalmazás lépésszámlálójánál nem éreztem azt, hogy pontosan mérné az időt. Így többször gondolkoztam egy okosórán, aztán elolvastam az itt írtakat, teszteket, és végül tegnapi nap beruháztam rá.

    Félve vásároltam meg, de bevallom nekem megtetszett. Az külön tetszik, hogy könnyű volt beüzemelnem, valamint nem kell folyamatosan párosítva lenni a telefonhoz, mert az órán belül el lehet indítani az edzést, s aztán nap végén csak BT-vel szinkronizálni kell az applikációval.
    Nem tudom mennyit fog kibírni az akksija, de kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog szuperálni. Eddig bevált.

Új hozzászólás Aktív témák