Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben0211

    tag

    válasz wookie #17271 üzenetére

    nekem még a gyári 206-os rom van fent ami szerintem nem engedi a swapot mert nemvettem észre különbséget, mondjuk lehet azért sem mert az csak egy dolog hogy a cwm-ből felrakta hibajelzés nélkül de attól még lehet hogy nem is működött, de mindegy is mert már újraraktam a gyári romot így azis lelett törölve gondolom. ez a disc info progi hogy írja ki ha swapolva van a teló?

  • #25120000

    törölt tag

    válasz wookie #17271 üzenetére

    Sziasztok!

    Gyári B199 rootolva, bl nincs nyitva, semmi nem volt módosítva ezen kívül. Kérdésem az lenne, hogy ahhoz, hogy swap kernelt tegyek fel, ahhoz kell valami különleges dolog, vagy erre simán feltehető így is? Csak az a kis plusz 128mb érdekelne, amit így nyerni lehet, semmi más, mert amúgy a készülék nekem jelenleg nagyon stabil és jól megy. CeXstel v0.59 [STOCK - 393MB] Ezt szedtem le és a legutolsó 0.62-t.

    Olvastam korábban, hogy sokan szenvedtek azzal a problémával hogy újraindítás után a gépre dugva telepítőként csatlakozott és alkalmazások tűntek el így a telefonról. Én playyről feltettem egy ingyenes kis alkalmazást: Mass Storage mode Note3*Root a neve, amivel újraindítás után manuálisan kiválasztható az MTP. Számítógépre csatlakoztatva a telefon még így is azt írja telepítőként csatlakoztatva, de nem választja le az sd kártyát, így az alkalmazások is élnek tovább, és a régi módszerrel ezek után ah kiválasztod az MTP-t, akkor már látja is a gép rögtön a telefont alkalmazásvesztés nélkül. Nyílván root az feltétel a működéséhez.

Új hozzászólás Aktív témák