Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wookie

    tag

    válasz Ł-IceRocK-Ł #17685 üzenetére

    Amikor lapozol,keresgélsz a telóban akkor végig a launchert,magyarul indítót használod látod.A legegyszerűbb ha letöltesz egy ingyenest a playről.Akkor mindjárt látni fogod a különbséget.Miért fut a google search?Hát ez a legszebb az androidban,hogy minden állandóan fut.Ergo a google search is.Én speciel nem használom és mindig le volt tiltva.Most,hogy már rootolt a teló le is töröltem.Egy tipp,alkalmazások összes menüpontját nézd át és amit biztosra tudsz,hogy nem használsz azt tiltsad le.Töröld a frissitéseit és az adatait is.Egyrészt több szabad helyed lesz a telón,másrészt meglátod meghálálja a gép.Mert ugye úgy van megcsinálva az android,hogy folyamatosan futtasson minden alkalmazást,amihez ő szabályozza a memória és processzor használatát.Ezt úgy kell elképzelni,hogy elfogy a memória ő meg bezárja pl a google keresőt,mert úgy gondolja,hogy az épp nem kell.Amióta custom romokat használok már nem csinál ilyeneket de a gyári alatt szinte állandó volt,hogy mindig valami leállt.Sokszor épp az amivel dolgoztam volna. :)

    Redmi Note 12 Pro ッ

Új hozzászólás Aktív témák