Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben0211

    tag

    2 hete kaptam vissza a szervízből a kis y300amat és hát sokkal lassabbnak tűnik csóri. a kamera is szaggat pedíg előtte nemcsinálta meg akadozik az egész. 206os romot rakták rá de ez nemlehet a baj mert előtte romolgattam sokat és a 206os 209es is volt már rajta főzöttbe is meg gyáriba is. adjatok valami tippet hogy picit felfrissüljön mert én már nemtudom mit kéne rárakni megnéztem az aosp gyári alapú rommal a cm11el pár slim rommal de ahogy felrakok pár programot ami nem messenger mert hülye nemvok :) akármelyikre nagyon belassul. törlök minden felesleges appot stb de semmi. öreg már szerintem és nembirjí a gyűrődést mint az elején :) azt a francos play szolgáltatásokat nem helyettsíti valami program mert az eszik rengeteget viszont törölni meg nemtörölhetem mert sok program függöbe van vele mint a mytelenor amin nézem mindig hol tart az egyenlegem. na mindegy szertintem nemigen tudok már kihozni többet belőle csak sajnálom mert csipem ezt a kis telót. nemrég hoztam ki egy samsung galaxy j5-öt ami szép meg gyors meg minden de nemrootolhatom a knox miatt mert akkor oda a gari meg5colos ami nekem nemjön be ezért használom inkább ezt de tényleg ha valaki tud valami jó tippet akkor had jöjjön és csinálom is :)

Új hozzászólás Aktív témák