Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CM11forP6

    újonc

    Hali, tudna valaki segíteni CM11-et felrakni P6-ra?

    Alapvető problémám, hogy a bootloaderem locoklva van és ha a fastboottal indítom, akkor csak a ascend logóig megy és megáll a betöltési folyamat, valamint a számítógéppel is elveszti a kapcsolatot és onnan nem tudok tovább lépni. Ha 3 gombossal lépek be a bootloaderbe, ugyanúgy nem kapcsolódik a szgéphez.

    Felszenvedtem rám a 4.4.2 es gyári B512es romot, de ezzel se tudok továbbmenni, se a CWM-et, se a TWRP-t nem tudom feltenni. A CWM-nél a telepítés után nem a CWMet tölti be, hanem ugyanúgy megáll az ascend logonál, és vége, így a TWRP-t sem tudom feltenni..

    Néztem az xda forumot, meg youtube videókat, de egyszerűen a bootloader lockra nem találok megoldást. Az itteni cikkből is hiányozik a letöltendő fájl, és azt sem tudni, mit kellene keresnem...

    Remélem tud valaki segíteni, előre is köszi!

    :(

  • CM11forP6

    újonc

    válasz CM11forP6 #25652 üzenetére

    Gondoltam megosztom veletek,hogy mire jutottam a bootloader lockkal kapcsolatban.

    Röviden semmire.

    Bővebben: Találtam egy huawei oldalt , ahol bootloader unlock kódot lehet kérni az ügyfélszolgálattól. Alapból ez automata, vagyis ha minden frankó, nem kell levelezgetni. Az én esetemben természetesen hiába adtam meg minden adatot helyesen (IMEI, product code stb), a kód generálás hibát jelzett. Erre fel is vannak készülve, mert ebben az esetben egy emailben lehet igényelni a kódot.

    Erre a levélre a legnagyobb meglepetésemre magyarul válaszoltak. Ki kellett töltenem egy nyilatkozatot, hogy - lényegében- ha elcseszem a telót, akkor így jártam, mossák kezeiket. Szkennelve visszaküldtem, majd 1,5 hét múlva nagy nehezen kinyögték, hogy "az adott modellhez jelenleg nem igényelhető a kért kód". Mire rákérdeztem, hogy ez mégis mit jelent, már nem, vagy még nem? Erre átlöktek egy technikushoz, aki végül megerősítette, hogy "technikai okokból nem érhető el a készülékére való kód kérés lehetősége, és a jövőben sem lesz az".

    És megadták a fent belinkelt oldalt, hogy próbáljam meg ott... :DD

    Szóval ugyanott tartok: a bootloader lockolva és valszeg ez az út vége. Amerre olvasom a neten, mindenkinek unlocked a booloadere, csak nekem van ilyen pechem...

    Nincs valakinek valami ötlete?

Új hozzászólás Aktív témák