Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enonlui

    tag

    válasz #71562240 #1357 üzenetére

    Hát akkor sajna el kell hogy szomorítcsalak, mivel egy az egyben cseréltem el a note 2 akárhol probáltam eladni többért mint egy használt huawei ascend mate ára tart most. Sehol senki. Igy amikor el akartam cserélni használt telefonos boltokban akkor mindenhol azt mondtàk hogy nég rá kell dobnom 15 ezret. Na mondom ez vicc. Igy amikor ide írtam hogy nem cserélné el velem valaki egy-az-egyben akkor egy telefonos bolt rám írt hogy az ő részéről mehet a csere ha jó állapotban van a telefonom. Így alig vártam hogy csere legyen. Engem nem érdekelt hogy több volt az ára csak amikor azt vettem akkor az volt a legnagyobb. Úgyhogy gyözőtt a Máté ;) cssk nem gondoltam hogy ilyen a wifi-je. Mert a Samu-ba nem kellett beállítani semmit hogy amikor képernyő zàron van akkor us megkapjam az emaileket vgy chat üzneteket. De most a speciális beállításoknál át állítottam az alvó üzem módan a " mindig-re ". Úgyhogy nagyon kivcsi vagyok rá. Mert nekem volt egy régi kinai telefonom. Név szerint a ZTE Blade aminél tényleg ez a hiba volt, hogy amikor képernyő záron van akkor nem egyből kaptam meg az értesitéseket hanem amikor úgy gondolta.

Új hozzászólás Aktív témák