Keresés

Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Hat, en imadom a htc-t, de ez reszemrol fail. Francert nem lehet fel mm-el vastagabb, cserebe nagyobb akku es jack? :W

    Mar mikor az apple meglepte ezt a hulyeseget, hogy nincs jack, tudtam, hogy az osszes idiota marka rohanni fog, hogy kovessek a peldat, de ha megdoglok se ertem miert.
    Szamomra, szummazva ez jon ki:
    - Plusz egy akku, amire figyelni kell
    - Alig haromszoros aron mar majdnem olyan hangminoseg, mint egy kozepes vezetekes fejhallgato
    - Vagy, szorakozhatsz a hulye atalakitoval, ami vagy mukodik, vagy nem. Tiszta sonyericsson k750/w800 feeling. Ami persze amikor megjelent, nagyon kiraly kis cucc volt, de emlekeztek meg, mennyire orult a nep, mikor vegre elkezdtek a telefonra rakni jack-et mindenfele baromsag nelkul, mekkora volt az orom? Na, most ezt kidobtak egy szabad szemmel gyakorlatilag nem erzekelheto elonyert. Hihetetlen, komolyan...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz CptAdamica #20 üzenetére

    Mert a hulye apple-t kell majmolni, azert.
    Mert apple kozolte, hogy revolutionary: plusz egy akku, szarabb hang, dragabban, kotelezo jelleggel! Es a sok hulye, elukon a nagy telefonmarkak management-jevel azonnal orjongve rohangal fel-ala, hogy nekik is kell ilyen.

    Eskuszom, amennyi penze van az apple-nek, ha csodbe akarnak vinni a tobbi telefongyartot, csak ki kene jelenteniuk, hogy revolutionary, nekik lesz a legnagyobb fejnelkuli teddymaci gyujtemenyuk, es errol megy a live stream minden iphone-ra es nezheted.
    - Ket napon belul a samsung bejelentene, hogy nekik is lesz ugyanannyi fejnelkuli maci, csak nagyobb.
    - Meg ket napon belul az apple-fanok orjongve kozolnek, hogy marpedig a fejnelkuli teddymaci tokeletes merete az, amit az apple csinalt.
    - Egy het mulva az LG bejelentene, hogy Ok innovalnak, az O macijuk csak ugyanakkora lesz, mint az apple-nek, de nekik mar keze sincs! Ken Hong mosolyog.
    - A hTC bejelentene, hogy neki kevesebb macija lesz, de k-vaszep, zafiruvegbol kicsiszolva.

    Ah, inkabb nem is folytatom, csak felQrom rajta az agyam. A dologban a csunya, hogy ez nyilvan egy sarkitott pelda, de minden nagyobb telefongyartora lehet irni olyan peldat, amivel a fenti listaban elokelo helye van. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    Kicsit jobban utananeztem, es oszinten nem ertem, ennek a telefonnak mi az ertelme, azon kivul, hogy ilyen is van.
    Gyakorlatilag kapunk egy kicsit nagyobb, herelt htc10-et, dragabban.
    De nezzuk meg komolyabban:

    htc10 htc vs u ultra
    snap 820 vs 821 (minimalis tuning a differencia, kb megeszem a kalapom, ha valos felhasznalasban erzodik)
    5,2" vs 5,7" (biztos van, akinek szamit, szmomra pont rohadt mindegy, kb egal)
    felbontas azonos, u ultra: masodlagos kijelzo. (Kinek mi, nekem otlet szinten vegulis tetszik)
    ram merete ugyanaz
    belso tarhely: 32/64 vs 64/128 (reszemrol mindkettobol a 64eset vennem, de kinek mi, a 128as lete lehet elony)
    kamera: hatul kb ugyanaz, elol htc 10 OIS, u ultra nagyobb felbontas, kinek mi (reszemrol OIS, ha mar lehet valasztani)
    keszulekhaz: fem vs uveg
    akkumulator merete: pont ugyan az

    Szumma:
    u ultra elonyok: ujabb, nagyobb, minimalisan erosebb vas, valaszthato nagyobb tarhely, masodlagos kijelzo
    htc 10 elonyok: kisebb, valszeg jobb uzemido, fem keszulekhaz, jack csati, sokkal olcsobb

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák