Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Kicsit jobban utananeztem, es oszinten nem ertem, ennek a telefonnak mi az ertelme, azon kivul, hogy ilyen is van.
    Gyakorlatilag kapunk egy kicsit nagyobb, herelt htc10-et, dragabban.
    De nezzuk meg komolyabban:

    htc10 htc vs u ultra
    snap 820 vs 821 (minimalis tuning a differencia, kb megeszem a kalapom, ha valos felhasznalasban erzodik)
    5,2" vs 5,7" (biztos van, akinek szamit, szmomra pont rohadt mindegy, kb egal)
    felbontas azonos, u ultra: masodlagos kijelzo. (Kinek mi, nekem otlet szinten vegulis tetszik)
    ram merete ugyanaz
    belso tarhely: 32/64 vs 64/128 (reszemrol mindkettobol a 64eset vennem, de kinek mi, a 128as lete lehet elony)
    kamera: hatul kb ugyanaz, elol htc 10 OIS, u ultra nagyobb felbontas, kinek mi (reszemrol OIS, ha mar lehet valasztani)
    keszulekhaz: fem vs uveg
    akkumulator merete: pont ugyan az

    Szumma:
    u ultra elonyok: ujabb, nagyobb, minimalisan erosebb vas, valaszthato nagyobb tarhely, masodlagos kijelzo
    htc 10 elonyok: kisebb, valszeg jobb uzemido, fem keszulekhaz, jack csati, sokkal olcsobb

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák