Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Ufff #2609 üzenetére

    nem erről van szó.
    én is manuálisan állítottam át vasárnap reggel, mivel nem változtatta meg "magát".
    aztán több esetben jelent meg üzenet (sajna angolul, és nem teljesen értettem), hogy nem jó az időbeállításom, és hogy frissítsek. (update) ???????
    nem tudom ezt hol kellene megtennem.
    a baj az az, hogy bármilyen időt állítok be, néhány órán belül teljesen elállítódik, és ha figyelted az előző bejegyzésemet, a mellett, hogy az óra nem jó, a perc sem!!!

    tehát, hogy világos legyen:
    vasárnap csak az órát állítottam át, mondjuk 10 óráról 9-re, anélkül, hogy a perchez nyúltam volna.
    az időzónához sem nyúltam, az maradt "GMT+1 Prague, Budapest"
    egy idő után jelentkezett az eltérés, vagyis magától elállította a teljes időt. (mondjuk egy példa: 13.14-helyett 15.58-at mutatott)
    ez után fogtam és manuálisan átállítottam az órát, és a percet is normális időre.(maradva az előző példánál 13.14-re.)
    nem volt vele gond reggelig, akkor már megint 1 teljes órával (percben nem volt eltérés) többet mutatott.
    átállítottam manuális ismét, a helyes időre, de ma reggelre megint elállítódott, és ismét "mindkét" érték.
    nem értem. :W :W :W :W

    van olyan beállítás, hogy az időt internetről frissítse. ezt nem akarom bekapcsolni, mert így is ki-kiszaladok a keretből :((
    egyébként, honnan tudja a készülék, hogy mennyi az idő?
    rom frissítés után magától beáll, és hajszál pontosra. szerintem a szolgáltatói rendszertől vesz valami jelet.
    ha valakinek van ötlete a hard reset-en kívül ( :D ), szívesen venném.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák