Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Bulitt #28677 üzenetére

    ebben teljesen egyetértünk, hogy összehasonlíthatatlan az asztali gép teljesítményével, ugyanis jómagam is ha tehetem azt használom, de azzal hogy egy notebookkal összehasonlíthatatlan vitatkoznék, ugyanis a notebook egyetlen előnye, hogy windows fut rajta, a maga office-val, programjaival és játékaival (amik közel sincsenek egy asztali gép grafikai beállításaihoz), a "telefon" előnye meg a mérete, és jobb üzemideje. Office ha jól tudom nemsokára jön mobil os-re, és a jó pár éves pc-s játékok(mert mi más pörgetné maxon ezt a sok magot) és egyéb windows-on használatos programok is szépen szivárognak lassan erre a platformra a teljesítmény növekedés miatt.
    Otthon van egy brutális teljesítményű asztali gép, amin ha kell dolgozok is (pl 3d-s tervező programokat is használok, amik szintúgy jelennek meg mobil os-re) és ha elmegyek otthonról akkor pedig nálam van a zsebszámítógépem (ami ízlés kérdése, hogy 4,3" vagy 6"), amin (lassan) folytathatom ugyanazt amit otthon félbeszakítottam sokkal jobb üzemidővel, és kisebb helyen mint egy notebook, és ezért látom értelmét a minél több tárhelynek, mert nem éppen csak egy telefonként használom ezeket...
    én legalábbis ebben látom az "okostelefonok" lényegét.

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák