Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    'reggelt,
    Kőbányán volt dolgom, most reggel, beugrottam az e-care-be, mert több mints egy hete bent van a desire, gombsor cserère, gondoltam, rákèrdezek face2face... Megint a nagyon barna, nagyon csinos szőke lány volt, megkèrdeztem, whatsup, azt mondja, mèg javításra VÁR...8 napja van bent, nem para, túlélem, csak vár rá egy vevőm...
    Megkèrdeztem, hogy a HOX-okat tömegesen hozzák-è vissza...?
    Lány korrektül válaszolt:
    -" hoztak jópárat, sokat 3napon belül, volt kèszülèk, amit háromszot cseréltünk, de a HTC legújabb álláspontja, hogy ez ilyen"
    Én: -"tehát 130k+ èrt hullámzik? A csere garantálja, hogy nem fog hullámozni?"
    Lány: "nem garantâlja semmi, mi is csak akkor látjuk, melyik kijelzőt kaptuk, ha beszereltük"
    Én: - ha várok fèl èvet, ès akkor jövök (máshova)?
    Lany: - nem tudom, és a vèlemènyem nem mondhatom..:)

    Szóval "ez ilyen" a Htc szerint.
    Hangsúlyozom, nekem annyira irreális nyomásra, annyira a szèlèn hullámzik, hogy nem érdekeeeel :)
    Majd egyszer talán..

    Szerk: csak a hullámzásra kérdeztem, a Desire track n trace állapota pedig "javítás alatt"... Ahham, okè...

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák