Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz istnag #4044 üzenetére

    Hát, kicsit csalódott vagyok, mert az egész kérdezősködés csak arra ment volna ki, hogy megéri-e foglalkozni a készülékház cseréjével vagy barátkozzak meg a sérülésekkel. A két év garancia miatt nem bontanám meg magam, pedig ebay-en 10 ezer forint környékén vannak az alkatrészek

    A legrosszabb esetben egy utazás és 3000 Ft-om bánja, feltéve, ha irreálisan magas árat mondnak a javításra. Amire - sajnos - látok némi esélyt. Annak ellenére, hogy pár éve nagyon kellemesen csalódtam a gyártóban: akkoriban még az E-Care szervizelt. Egy Touch Diamond-ot adtam le kijelző foltosodással. Hamar megjavították, de nem csak azt, ami miatt leadtam, hanem cseréltek benne akkumulátort, illetve a készülékházat is kicserélték, mert szerintük túlságosan kopott volt. Ingyen és bérmentve. Annyira szokatlan volt a helyzet, hogy szinte már kellemetlenül éreztem magam, nem is tudtam rá egy erős köszönömön kívül mást mondani

    Akkor nálam a HTC egyenlő volt a minőséggel és a magas szintű szolgáltatásokkal. Valahogy az E-Care is sokkal kommunikatívabb volt. Pl. szóltak, ha hiány volt valamelyik alkatrészből, inkább pár nappal később add le a telefonod, mert addig úgy sem tudnak hozzányúlni (te viszont használhattad tovább, ha pl. csak annyi a baja volt, hogy besárgult a kijelzője)

    [ Szerkesztve ]

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Új hozzászólás Aktív témák