Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fravik

    tag

    válasz Blyan #481 üzenetére

    Azoknak az embereknek a frusztrációját megértem, akik M8-ról terveztek váltani és nem kapták meg az elég nagy mértékű teljesítménybeli/küllemi változtatást. A kinézet szerintem változott, egyrészt a kamerának köszönhetően is, másrészt az oldalán található csík miatt is. Kiderül, ha kezünkbe fogjuk majd, viszont úgy gondolom, ahogy már többször el is hangzott, ami jó, azon minek változtatni? Több cégnek is bevált ez a koncepció (Apple, Sony...), miért jelent ez hibát a HTC-vel szemben? :(

    Plusz akinek még nem volt HTC-je soha, az miért is frusztrált?
    Nekem One X-ről elég nagy változás lesz a jelenleg ismert "hibáit" figyelembe véve is. Szerintem a dizájn nagyon szép, a visszafogott SoC meg sajnos a rossz választás eredménye. :( De figyelembe véve a One X-em játék alatti melegedését - köszönjük Tegra :N - kizárt, hogy azt túlszárnyalja. ;]

    Amin javítani lehet szoftveresen, azon a HTC javítani is fog, nem hagyja majd cserben a vásárlóit, tisztában vannak vele, hogy az a (sajnos) szűk réteg, akit még nem csábított el más márka, csak megfelelő support mellett fog a jövőben is náluk maradni.
    Kamerából én is kicsit hiányolom az OIS-t, de amin lehet, 1-2 update-tel javítani fognak és a fehéregyensúly és minden más, ami még nem kiforrott, rendben lesz.

    "Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

Új hozzászólás Aktív témák