Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fravik

    tag

    Követem a témákat (többet is), mert érdekel a telefon, az ezzel kapcsolatos pozitív és negatív tapasztalatok, hogy ezek segíthessék eldöntenem, hogy ez a telefon-e az, amit valóban szeretnék magamnak vagy sem.
    Ha iPhone 6-ról vagy Samsung S6-ról szeretnék információkat hallani, akkor a megfelelő topikban érdeklődnék/nézelődnék...
    Igaza van akoska07-nek (és a többieknek is) abban, hogy ennek a topiknak a HTC M9-ről kellene szólnia és az a néhány objektív - és nyilván szubjektív is, mert basszus, nem véletlen vette ezt a telefont, még jó, hogy elfogult egy kicsit -, tapasztalat alapján leírt információ elveszik a sok hozzászólás között, aminek köze nincs a témához. Ez személy szerint engem is zavar. (nincs moderátor??)

    Amíg nem volt lehetőségetek még csak ki sem próbálni a telefont - sajnos még nekem sem -, addig milyen alapon tudtok egyértelmű negatív véleményt kialakítani? A külső alapján? A kávák miatt? Okés, ezek már a tesztekben ki lettek emelve és százszor ki lettek beszélve... hozzátok még fel párszor. -.-" :N Vagy a semmitmondó benchmarkok alapján? Okés, de használat közben ki nem sz*rja le, hogy hány pontot ér el, ha a Sense röccenésmentes és a programok is elindulnak és lagmentesen futnak? Felőlem 1 maggal is mehetne a telefon, ha nem érzem a többi hiányát. F*szméregetésre kell egy telefon vagy használni?

    Csak kérdezem én, minek vagytok itt, ha már a képek alapján sem tetszik a telefon? Na ez a trollkodás kedves forumtársak.

    "Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

Új hozzászólás Aktív témák