Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Blyan #356 üzenetére

    istenkáromlás.. ;] ,hogy mersz ilyen megbundázott videókat belinkelni egy HTC-s topicba? Na meg amúgy is látszik, hogy az s6 edgenél 0.05-tel előbb nyomta meg a home gombot a ficek ,minthogy betöltött volna az alkalmazás. Úgy gondolom ezek után az egész videó fals, értékelhetetlen és hiteltelen.Ha nem vagy igaz hívő akkor inkább meg se szólalj. Öhm, kihagytam valamit :D? Abban az esetben,ha igen, képzeld oda.
    Azért mondjuk ez nem semmi.Nem gondoltam volna.

    témához:
    Az m7 után nagyon vártam a folytatást, kíváncsi voltam mit sikerül összehoznia a cégnek erre az évre. Igazából, M8 nekem túl kerekdedre sikeredett, így vártam valami M7-re hajazó készüléket.Úgy gondolom ennek teljes mértékig eleget is tettek. Ellenben a többi rész számomra csalódás.
    Mondjuk mielőtt messzemenő következtetést vonok le inkább megvárom,míg kézhez kapom.
    A melegedéssel valamelyest együtt tudok élni, HTC One X+-m volt, helyenként 64 fokos akksi hőmérséklettel. ;]. A nagyobb gond, hogy egyszerűen semmi nem indokolja az akkumulátor gyors merülését.Reméljük pár update segít rajta.
    Nekem M7-ről nem éri meg váltani erre.
    Akik megveszik biztosan nem lőnek vele mellé, használják egészséggel :K .

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák