Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Blyan #356 üzenetére

    istenkáromlás.. ;] ,hogy mersz ilyen megbundázott videókat belinkelni egy HTC-s topicba? Na meg amúgy is látszik, hogy az s6 edgenél 0.05-tel előbb nyomta meg a home gombot a ficek ,minthogy betöltött volna az alkalmazás. Úgy gondolom ezek után az egész videó fals, értékelhetetlen és hiteltelen.Ha nem vagy igaz hívő akkor inkább meg se szólalj. Öhm, kihagytam valamit :D? Abban az esetben,ha igen, képzeld oda.
    Azért mondjuk ez nem semmi.Nem gondoltam volna.

    témához:
    Az m7 után nagyon vártam a folytatást, kíváncsi voltam mit sikerül összehoznia a cégnek erre az évre. Igazából, M8 nekem túl kerekdedre sikeredett, így vártam valami M7-re hajazó készüléket.Úgy gondolom ennek teljes mértékig eleget is tettek. Ellenben a többi rész számomra csalódás.
    Mondjuk mielőtt messzemenő következtetést vonok le inkább megvárom,míg kézhez kapom.
    A melegedéssel valamelyest együtt tudok élni, HTC One X+-m volt, helyenként 64 fokos akksi hőmérséklettel. ;]. A nagyobb gond, hogy egyszerűen semmi nem indokolja az akkumulátor gyors merülését.Reméljük pár update segít rajta.
    Nekem M7-ről nem éri meg váltani erre.
    Akik megveszik biztosan nem lőnek vele mellé, használják egészséggel :K .

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Márko88 #471 üzenetére

    és 473#

    Azért remélem átérzed, hogy rettentő infantilis módon viselkedsz.Bízom benne, hogy a nevedben az a szám a születési évedet jelöli, mert akkor még talán (=nem) elnézhető, hogy ennyire debil megnyilvánulásaid vannak szinte mindenhol.Nincs jogom senki és semmi felett ítélkezni, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egyes emberek miért nem tudják annyira tiszteletben tartani a másikat, ISMERETLENÜL és ARCTALANUL, hogy normálisan kommunikálnak vele.Ha meg Ő kezdte, akkor Te fejezd be.Néha ezért utálok tech fórumokra járni, mert elvakult fanok folyamatosan egymásnak esnek, szitkozódnak, kötekednek, leszólják egymást.

    Komolyan, megbélyegezni egy embert amit használ ? Ember..
    Én használok BB-t,Androidot, és WP-t is, na akkor gyorsan csinálj már nekem is egy gyors és precíz személyiségtesztet. A BB 20% introvertáltságot jelent ? az android gondolom a kreativitás faktorba számít bele, a WP meg a yolo faktort emeli.

    Emlékszem mielőtt HTC-d lett volna mindig azért a készülékért ömlengtél amid volt, aztán amióta HTC-d ,lett, konkrétan minden topicba bejársz trollkodni és Ori hírnököt játszani (akinek nem tiszta-Csillagkapu).Alapból is unalmas, de az az alpáriság amit néha leművelsz, csodálkozom nem kaptál még huzamosabb tiltást.
    /*ha esetleg az az előző készülékedről szóló rész fals-és rosszul írtam le, és netalántán úgy érzed valaki megsértette a lila ködöt,kérlek ne arra az egy részre válaszolj,hanem az egész szöveget értelmezd.*/

    Elnézést, ha a hozzászólásom megzavarta valakinek is a lelki állapotát

    ps: ha a mod. úgy érzi, hogy a hozzászólásom nem idevaló, az esetben törölje azonnali hatállyal.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz akoska07 #879 üzenetére

    Szvsz. A kollégának teljes mértékig igaza van. Ezelőtt vagy 2-300 hsz-szel ezelőtt is azt bizonygattad, hogy mindenki hülye és téved, csak Te nem, mert hát neked van ilyen készüléked, és amúgy is, Te vagy a legobjektívabb ember a világon, aki meg mást mond- az hazudik. Of crs.

    Azon kívül, hogy az ügyeletes Megmondó/kiosztó-ember szerepét elvállaltad, nem viselkedsz olyan hű de felnőttesen, dacára annak, hogy ez egy fórum és nem ismeri jóformán senki sem a beszélgető/vitapartnerét.

    Jahm, igen mielőtt én is tudatlan ill. "hsz gyűjtögető " lennék, ideje lenne egy inciri-pincirit levenni a HTC-s szemellenződ.

    más:
    Szerintem ez az M9+ ritka egy ronda jószág.Az ott középen meg egy komplett "home" gomb. Sebaj, a HTC egyedi ;]

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Dr.Anonymus #897 üzenetére

    Tudtam, hogy számít az én véleményem.. :DDD
    Kétség sem fér ahhoz,hogy elveri, csak nem mindegy, hogy mire érted.Van egy sanda gyanúm,hogy nem ugyanarra gondolunk :K

    Az rendben is van, ám a jelenlegi tulajok egyike eléggé elfogult a készülékével szemben. Nekem is van HTC-m (M7), szeretem használni, de nem fogom azt mondani, hogy ennél jobb márpedig nincs, és minden baja ellenére is ugyanazt a (sokszor demagóg) dumát szajkózni.

    Néha azt érzem, a HTC tulajok kezdenek olyanok lenni mint a Sony-s fiúk voltak/vannak, pl. Mrlujoak. Minden szép, minden rendben, persze semmi hiba, meg amúgy is mindenre van egy értelmes magyarázat. Én eddig a jelenlegi tulajoktól csak csöpögést "láttam", és az összes felelhető pozitívum felsorolását.
    Azzal is tisztában vagyok, hogy az emberek úgy általában másképp tekintenek a telefonjukra, és, hogy az ilyen tech.fórumokon a felhasználók "jobban kötődnek" a készülékükhöz.Én mondjuk fejlesztői szemmel nézem a készülékeket, értelemszerűen egyikkel sem ápolok "szoros"kapcsolatot.

    btw, Hamarosan megkapom tesztre, majd úgy is elválik milyen, bár félve, de előrevetítem, hogy a kollégák által leírtak nem teljesen úgy vannak, ahogy a csöpögés közepette megemlítik. One X/X+ is volt , hogy "valakinek" csak 30 fokos volt 24/7, pedig "mindent csinált rajta", nálam meg valahogy 55-65 fok között ingázott.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák