Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    Sziasztok!

    Megállt a tudományom, kérlek segítsetek!
    Déziből egész egyszerűen fagyi gép lett! A múltkor kedves fórumtársak segítségével sikerült HBOOT-ot és recoveryt is cserélnem, hogy minden a kiszemelt ROM-nak legyen optimális. Hiába.
    Nem untatnálak benneteket a részletekkel, de a lényeg, hogy 1 héten belül kb a 10. ROM-ot tettem fel (azt nem számoltam bele, hogy volt, amelyiket 2x, 3x, hátha...)
    Szóval eddig jópofa volt meg marha érdekes, de mostmár rohadtul unom!
    A leg többször lezárt képernyőnél fagy ki, vagy közvetlenül boot után. Oldanám fel, erre se kép se hang. Ez minden ROM-nál megvolt. 1-1 ROM volt, amivel netezéskor azonnal fagyott, de mondom, főleg ez a leg jellemzőbb, hogy lezárt képernyőnél.
    A vicc az egészben az, hogy pár apróságon kívül már csak azért sincs semmi a telefonon, mert hiába teszem fel, holnap tehetem fel újra.
    Szóval tényleg csak 1-2 user app, de semmi system app (taskiller vagy ilyesmi). Játszani nem szoktam a telefonnal, nem fut semmi a háttérben. A wifit szoktam bekapcsolva hagyni.
    Itt a végén a wifi-nél jegyzem meg, hogy a kis szemét nem találja az itthoni, nyílt wifit, úgy hogy 1m-re állok a routertől, full nyitott és mindenhol van net....

    A telefonról:

    AlphaRev hboot
    Bravo PVT4 SHIP S-OFF
    HBOOT-6.93.1002
    MICORP-052d
    Touch Panel-SYNT0101
    RADIO-5.11.05.27

    4EXT Touch recovery V1.0.0.4 RC3

    ROM pedig most éppen EZ van rajta. A 7.4-es verzió.

    A telefonban Class10-es Samsung kártya van, melynek 16GB-jából ~1 van Pzoley módszerével ext4-re particiónálva.
    Annyit nyúltam csak hozzá, hogy root uninstaller-rel leszedtem a htc féle "locations"-t. Mármint a demo navigációt.

    Minden tanácsot, segítséget előre is köszönök!!! :R :R

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák