Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Drughi #277 üzenetére

    Jah, az időjárás úgy szar ahogy van.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

  • Cyborg

    őstag

    válasz Drughi #277 üzenetére

    Nekem a hívószámot mindenféle trükk nélkül elsőre kíírta. Tökéletesen működik azóta is.

    Davebowman Nekem a hívás némítás, elutasítás is tökéletesen működik. Jaja, közben rájöttem a pulzusmérős dologra, köszi :)

    Drughi szerintem az időjárást valahonnan saját szerverről szedi.

    Hyena ezért én még nem ásnám el a Honor Band 4-et, a Galaxy Fit 100USD lesz!, és nem tudni pontosan, hogy mikor jelenik meg. Ráadásul a google fit egy szutyok alkalmazás, konkrétan semmit nem csinál, csak összegyűjti a különböző appokból jövő adatokat egy helyre, és nem többet. Napi célokat meg tudsz adni a huawei appban is, és mindent tudsz ott is követni, szerintem ezt leszámítva nagyon rendben van az applikáció.

    A mai alvásomat már mérte a karkötő, ráadásul jobban, mint a mi band, a mi band sokszor még azt se vette észre, hogy kimentem pisilni éjjel kettőkor, a HB4 meg azt is észrevette, amikor csak meggébredtem, és rápillantottam a telóra, hogy mennyi az idő. Bekapcsoltam a folyamatos pulzusmérést rajta, most már mér pulzust, folyamatosan nézi, de nem jöttem még rá mindig, hogy hogyan tudok alkalmanként pulzust mérni appból.
    Az edzések kielemzése is jobban tetszik, mint a Mi bandnél. Az úszás elemzés meg fenomenális :) Méri a hosszokat, csapásszámokat, és mutatja a SWOLF-ot, így majd meg tudom nézni, hogy fejlődök-e.

    ...ha ez így marad, még a végén kedvet kapok egy Honor Watch Magicre, vagy Huawei Watch GT-re :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák