Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andlor81

    csendes tag

    válasz #10647296 #424 üzenetére

    Szia, én tegnap bementem időpontra és azonnal oda is adták, az online rendelés sajnos elszokott náluk húzódni.
    Első benyomások nagyon jók a készülékkel kapcsolatban, nagyon szép, gyors de, majd a hétvégén fogom jobban nyúzni. az tény hogy nem aktív dual SIM-es a készülék, de van benne hívás átirányítás a SIM-ek között, kipróbáltam teljesen úgy működik, mint a Honor 6-ban az aktív  (nekem így teljesen megfelel, ha beszélek a SIM1-en és közben hívnak a SIM2-ön jelzi a készülék).
    Kérdéseim:
    - van-e a készüléken gyárilag valamilyen védő fólia, nem tudom megállapítani hogy van-e vagy nincs
    - mért nem tudom csatlakoztatni az autó kihangosítójához (2017-es kia ceed gyári fejegységgel)? Eddig a Honor 6-tal sima ügy volt, sőt törtöltem a Honor 6 kapcsolatot majd azzal újra egyből sikerült felvennem de a 9-cel továbbra sem viszont a két készülék csatlakozik egymáshoz, ötlete valakinek?
    - ablakos flip tokkal van-e már valakinek tapasztalata milyet érdemes venni?
    Válaszokat előre is köszi!

    Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek,... a sárkányt kell elvenni...

Új hozzászólás Aktív témák