Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

Mobilarena

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#401) bobekmark01 válasza Richie86 (#400) üzenetére

bobekmark01
(újonc)

Huawei P9-ről váltottam, ami majdnem ugyan az mint a Honor 8-as.

Számomra azért észrevehető volt a fejlődés, és az előlapi ujjlenyomat is kényelmesebb mint a hátlapi , pedig régen fordítva gondoltam, viszont SOKKAL gyorsabb a Honor 9-en az olvasó.

Szóval ne aggódj ;)

(#402) Hubzsi válasza bobekmark01 (#401) üzenetére

Hubzsi
(tag)

Kamera milyen p9hez kèpest?

OnePlus 6T | Nexus 7 (2013) | Olympus Pen E-PL7 I Xiaomi Mi Box 3

(#403) kislaci válasza elin (#398) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

http://smartshop.hu/honor-9-dual-sim-lte-okostelefon-64gb-kek.html

A hozzászólasokban írja az eladó a 2ev gyártói garit

(#404) bobekmark01 válasza Hubzsi (#402) üzenetére

bobekmark01
(újonc)

Nem merem állítani hogy fényévekkel jobb a kamera, DE :

-Éjszakai felvételeknél sokkal részletgazdagabbak a képek
-pl. Ugyan ott ,ugyan azokkal a beállításokkal( iso 100,expo 30s)a honor 9-esen mintha "fényes nappal"
készíteném a képet(ez mondjuk helyzettől függ),amég a p9-nél inkább "hajnal"
-Ott van a 2x-es zoom...hát valami elképesztő :D
ha szeretnétek bedobok 4 képet ( 1x-es zoom+2x-es zoom= 2 eredeti és 2 Photoshop Lightroommal szerkesztettet.....)

Más:
-Aksija is jobb 5-6 óra SOT (Screen On Time-Képernyő Idő) elérhető vele
-Az hogy nem szoftveres a gomb, hanem fizikai :
-Nem a képernyőből vesz el helyet
-Nem takarja a képernyőt
-Állíthatod hogy a P10-es megoldást használod, (nekem ez vált be,1 nap alatt megszokod) ami azt
jelenti,hogy 1Tap=Back(Vissza), Tap+Hold=Home(Főképernyő), Swipe=Recent Apps(Utolsó alkalmazások)

És így most hirtelen ennyi jut eszembe, nyugodtan kérdezzetek :) :) :))

(#405) bobekmark01 válasza bobekmark01 (#404) üzenetére

bobekmark01
(újonc)

[link]
Itt vannak a képek :DD

[ Szerkesztve ]

(#406) leslie23 válasza kislaci (#403) üzenetére

leslie23
(tag)

gondolom be lehet vinni a Huawei márkaszervizbe ha van valami gond vele, viszont a háztól-házig garit szerintem csak a hivatalos forgalmazóknál (edigital, MM, FirstPhone, stb.) kapod meg. kizártnak tartom, hogy a smartshop hivatalos partner legyen.

(#405) bobekmark01: köszi a képeket, jöhetnek még! :R

[ Szerkesztve ]

(#407) dobolson válasza bobekmark01 (#405) üzenetére

dobolson
(senior tag)

A kinti képek egész jók, nekem is ez a tapasztalatom. :)

(#408) kislaci válasza leslie23 (#406) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

Nem tudom, de ott van a honlapon a háztól házig gari, kb 2000ft, azzal 127 a teló

(#409) leslie23 válasza kislaci (#408) üzenetére

leslie23
(tag)

hivatalosan forgalmazott készülék mellé - ha minden igaz -, automatikusan, felár nélkül jár a háztól-házig gari. :)
szerintem itt van valami mókolás, valószínűleg nem teljesen hivatalos a dolog, de persze ettől még lehet jó ajánlat.

(#410) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nekem most a t-home honlapja mobil L csomaggal+ 4gb nettel 99.000 kinálja a honor 9-et, míg a honor 8 89.000 ugyanezzel.
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#411) elin válasza kislaci (#403) üzenetére

elin
(tag)

Ahaaa! Köszi. És mi a különbség a 143-as és a 125-ös közt? :F (Azon a majd 20 ezer Ft-on kívül....)

Honor 9 grey > Honor 7 silver - IT Services mobilflotta

(#412) 7Heads Drago válasza elin (#411) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Az egyikhez 4 kép van az áruházban, a másikhoz csak 3... :DD :DD :DD

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#413) brainticket válasza elin (#395) üzenetére

brainticket
(fanatikus tag)

(#414) Richie86 válasza bobekmark01 (#401) üzenetére

Richie86
(senior tag)

És nem hiányzik, az ujjlenyomatolvasóval végezhető gesztusvezérlés? (Pl. én H8-nál állandóan az ujjlenyomatolvasóval húzom le az értesítési sávot, meg az okos gombot is használom)

(#415) bobekmark01 válasza Richie86 (#414) üzenetére

bobekmark01
(újonc)

A "lehúzás" "felvevés" "némítás" gesztusokat használtam P9-en...sajnos ott gombos gesztus nem volt :(
De nem...nem.hianyzik.

Az ember hozzászokik 1-2 nap után hogy nincs....aztán nem is zavar/nem hiányzik :)

(#416) Richie86 válasza bobekmark01 (#415) üzenetére

Richie86
(senior tag)

Köszi a választ! Még van majdnem egy hónapom átgondolni, szeptember elején lesz esedékes a váltás.

(#417) Szabcsizz válasza bobekmark01 (#405) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Valamit nagyon tudhatsz, hogy így bepózolt neked a gyík.. :DD

(#418) setom

setom
(fanatikus tag)

Szemezgetek a honor 9-el de kamera esetleges frissítése és a kevés tulaj miatt még várakozó álláson vagyok. Akinek már megvan a telefon mik a tapasztalatok a vételi erősséggel?
Sokat vagyok olyan helyen ahol 4g alig van, és az én lg g flex 2-őm sokszor csak edget lát míg a barátnőm galaxy a5 2016 mobilja pedig majdnem mindig 4g-n van. (mindketten a telenornál vagyunk).

(#419) dobolson válasza setom (#418) üzenetére

dobolson
(senior tag)

Nem figyeltem, mert olyan helyen lakom, ahol fasza a 4g. Bár más téma, de a wifi pl erősebb jelet fog ugyanott, ahol a Nexus 5x-em gyengébbet.

(#420) freelancer68

freelancer68
(kvázi-tag)

Megjött a B130-as frissítés OTA-n.

[ Szerkesztve ]

(#421) fpatrik17 válasza setom (#418) üzenetére

fpatrik17
(senior tag)

Valóban, ez a 400+ hozzászólás eléggé szomorkás :(

[ Szerkesztve ]

• ROG GL553VD • Xiaomi Mi Mix 2S • HyperX Cloud • vape

(#422) Aryon87 válasza fpatrik17 (#421) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Kevés helyen kapni, és úgymond későn jött. Emlékeim szerint a H8 is nehézkesen indult, aztán ősz végefelé berobbant.

Én a képeknek örülnék eredeti méretben, nem az MA feltöltőrendszere által, ha lenne pár, hogy lássam mit tud kamerában, mert sok helyen csak lehúzzák (nem tesztoldalak)

Samsung S9+ & Huawei P9

(#423) olahdave

olahdave
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Valaki rendelt már Honor 9-et a vmall.eu oldalról?
Mennyi idő alatt ér ide, ha nem az expressz szállítást választjuk?
Köszi!

(#424) rubiamuerte

rubiamuerte
(kvázi-tag)

Hali mindenki!
Vasárnap rendeletem a T-nél, de azóta semmi hívás sms e-mail. Máskor max 2-3 nap alatt szállítottak. Ma azt mondták van raktáron, de a rendelésem még feldolgozás alatt.
Valaki rendelt már vagy üzletből vett? Nekem úgy látszik nem akarnak Honor 9-et adni. :DD

(#425) freelancer68 válasza olahdave (#423) üzenetére

freelancer68
(kvázi-tag)

Szia!

Én 07.05-én (szerda) 15 órakor megrendeltem a vmall.eu (belga) oldalról. Csütörtökön még egyeztettnem kellett a supporttal és onnantól élt a rendelésem.
Európába nem lehetett nem express szállítás választani, így nekem DHL expresszel érkezett 07.10-én (hétfő) 14.30-kor.

(#426) andlor81 válasza rubiamuerte (#424) üzenetére

andlor81
(újonc)

Szia, én tegnap bementem időpontra és azonnal oda is adták, az online rendelés sajnos elszokott náluk húzódni.
Első benyomások nagyon jók a készülékkel kapcsolatban, nagyon szép, gyors de, majd a hétvégén fogom jobban nyúzni. az tény hogy nem aktív dual SIM-es a készülék, de van benne hívás átirányítás a SIM-ek között, kipróbáltam teljesen úgy működik, mint a Honor 6-ban az aktív  (nekem így teljesen megfelel, ha beszélek a SIM1-en és közben hívnak a SIM2-ön jelzi a készülék).
Kérdéseim:
- van-e a készüléken gyárilag valamilyen védő fólia, nem tudom megállapítani hogy van-e vagy nincs
- mért nem tudom csatlakoztatni az autó kihangosítójához (2017-es kia ceed gyári fejegységgel)? Eddig a Honor 6-tal sima ügy volt, sőt törtöltem a Honor 6 kapcsolatot majd azzal újra egyből sikerült felvennem de a 9-cel továbbra sem viszont a két készülék csatlakozik egymáshoz, ötlete valakinek?
- ablakos flip tokkal van-e már valakinek tapasztalata milyet érdemes venni?
Válaszokat előre is köszi!

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek,... a sárkányt kell elvenni...

(#427) bobekmark01

bobekmark01
(újonc)

Srácok! Nektek már megjött a B130-as frissítés? (C432-re)

Nekem egyszer jelezte, azóta eltűnt és nem tudok frissíteni :S

(#428) Bailey válasza bobekmark01 (#427) üzenetére

Bailey
(senior tag)

Meg, fel is tettem. Próbáltad újraindítani? Vagy lehet hogy közben visszavonták a frissítést?

(#429) bobekmark01 válasza Bailey (#428) üzenetére

bobekmark01
(újonc)

Hát :( sajnos nem adja be :S

De azért köszönöm a tippeket :) :))
mondjuk próbáltam már, mert nem ma kezdtem ;)

(#430) Bailey válasza bobekmark01 (#429) üzenetére

Bailey
(senior tag)

Akkor passz. Esetleg még próbáld meg az alkalmazásoknál kiüríteni a cache-t a frissítő alkalmazásnál. Mondjuk nekem még nem volt erre szükség, de sok app helyrejön így.

[ Szerkesztve ]

(#431) Sanki válasza bobekmark01 (#427) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Sim kártya van a telefonban?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#435) Marvinyo

Marvinyo
(tag)

Sziasztok!

A Swiftkey másoknak is akad, szaggat? Nem lehet rajta rendesen írni, minden második-harmadik karaktert vesz csak be, meg triplakoppintásnak vesz mindent és ráközelít. Nem hiszem el, hogy én gépelnék ennyire gyorsan...

(#436) kislaci válasza Marvinyo (#435) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

Szoftver frissítés javítja, már kint van a szoftver

(#439) Marvinyo válasza kislaci (#436) üzenetére

Marvinyo
(tag)

Nálam azt írja, hogy a legfrisebb van rajta :-(

STF-L09C432B100

(#440) kislaci válasza Marvinyo (#439) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

B130 a legújabb

(#441) dobolson válasza Marvinyo (#435) üzenetére

dobolson
(senior tag)

Nálam semmi ilyen nem volt a SwiftKey-jel szoftver frissítés előtt és után sem.

(#442) membrandj

membrandj
(PH! nagyúr)

Firstphone-nál 136 jelenleg a honor 9 . Ez már reálisabb ár érte,mint a 155. Viszont beszéltem velük és azt mondták,hogy valószínűleg 1-3 hét mire megérkezik a következő szállítmány, mert az összeset eladták.

Legalábbis a szürkéből.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#443) Marvinyo

Marvinyo
(tag)

Restartra mi a megoldás, ha lefagyna a telefon? :-) Még nem történt ilyen, de jobb félni mint megijedni. Az akksi ki-be ugye nem játszik...

(#444) spider80 válasza Marvinyo (#443) üzenetére

spider80
(őstag)

Bennt tartod a bekapcsológombot,amíg újra nem indul. Ha úgy sem, akkor home gomb+ bekapcsológomb hosszan.

Nokia Lumia 925-> Samsung Galaxy S6-> Honor 8(R.I.P.)->Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue

(#445) Liliom9

Liliom9
(tag)

Sziasztok!

Váltott valaki Honor 8 premium-ról (4/64 GB) 9-re (4/64 GB)? Tapasztalatot megosztana velem? Van-e markáns változás használat során. Akkuidő, kamera stb, stb ...

Köszönöm!

(#446) George2

George2
(újonc)

Szerintetek miért nem tudok külső forrásból programot telepíteni, pedig bepipáltam a megfelelő helyen az engedélyezést. :((

(#447) rubiamuerte

rubiamuerte
(kvázi-tag)

Megjött!!!
Hát gyerekek, mintha a kezembe öntötték volna. Nagyon tetszik, nagyon bejön a hátlap tapintása. Két oldalt a fizikai gombok brutál jók, nem látod de mégis ott van. P10 alul marad.

(#448) setom válasza rubiamuerte (#447) üzenetére

setom
(fanatikus tag)

Majd lesz időd készítenél néhány fotót? Kíváncsi lennék milyeneket készít.
Illetve a térerő vételi képességről mik eddig a tapasztalataid?

(#449) rubiamuerte válasza setom (#448) üzenetére

rubiamuerte
(kvázi-tag)

Szegeden használom, eddig mindenhol 4G beszélgetési minőség majdnem hogy jobb mint a P10Plus.

(#450) Aryon87 válasza rubiamuerte (#447) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Grat!

képekre való igény +1

Samsung S9+ & Huawei P9

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.