Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaWehun

    tag

    válasz Dwatti #5616 üzenetére

    Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy tökéletesen illeszkedő fólia nem lesz rá emiatt a csiszolt szél miatt. Igazából alig lehet észrevenni a lekerekítést annyira finomra van csiszolva. Azért sem tartom valószínűnek, hogy lesz mert nem egy tömegtelefon igazából és nem szól olyan nagy tömegnek mint egy iphone vagy samsung. Valaki napokban linkelt egy S6edge-es üvegfóliát ami le volt kerekítve és tökéletesen fedte a lekerekített szélét a kijelzőnek. Na ilyenben szerintem ne reménykedjünk mert az a kerekítés és a H8-nak a kerekítése ég és föld. Nem tudom, hogy lehetne e egyáltalán ilyen fóliát készíteni ami ilyen kis kerekítésre tökéletesen illeszkedne. Főleg úgy, hogy a tokok nagy része igazából pont addig ér vagy még kicsit tovább is ahol a kijelzőnek a lecsiszolt része végződik. Talán a tok még le is tolná olyan helyeken az üvegfóliát vagy emiatt az üvegfólia nem illeszkedne teljesen. Franc tudja... Reménykedni lehet, de én ezt már elengedtem. Így hogy van egy Nillkin super frosted tok + ez az üvegfólia szerintem teljesen jól le van védve. Az a kis rész ami a telefon előlapi kamerája körül van meg nem hiszem, hogy sorsdöntő ha olyan hatalmas magasságból pofára esik. A telefon széle meg kb 2mm ami nincs levédve. Oda meg talán nem fog bemenni a szöszökön kívül semmi. Én időnként kiszedem a tokból és letakarítom illetve a port letörölgetem róla. Ennél többet nem tudok tenni meg nem is akarok, mert használatra vettem nem arra, hogy vitrinben tartsam.

    Persze, jó, hogy nincs hatalmas hibája "csak" ezek. P9 fórumot szoktam olvasgatni, ott azért jóval többen panaszkodnak. Hívásnál nekem is szoktak néha szólni, hogy nem értik teljesen mit mondok, de én betudom annak, hogy néha úgy tartom a telefon, hogy takarom a kezemmel a telefon alján lévő mikrofont illetve túlságosan is eltartom a fejemtől a telefon alját. Talán eddig 2x vagy 3x mondták, hogy rosszul hallanak. Akkor pedig egyből odatartottam normálisan a fejemhez és utána hallották mit mondok. Szóval talán azzal lehet a baj, hogy nem túl erős a mikrofon része és emiatt nem lehet normálisan hallani ha valakinek van még olyan szokása, hogy nagyon félretartja a telefont a fejétől. De ez csak találgatás. Nálam ez a probléma leginkább. Más nincs hál'istennek.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák