Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thespilertm

    csendes tag

    válasz ^Clown #1136 üzenetére

    Szia.
    Nekem ugyan ez a helyzet, pedig még sehol nem olvastam hasonló problémát.
    A telefon random lecsatlakozik a hálózatról, viszont azt mutatja hogy fullon van a térerő.
    Ilyenkor nem tudnak hívni, én sem tudok hívást indítani és internet sincs, de nem is jelzi ki a mobilnetet.
    Volt, hogy egy napig nem volt semmi hiba, viszont volt, hogy napi többször előjött a hiba, Újraindítással ideiglenesen megoldódott a hiba.
    Mondom a tapasztalataimat: leadtam az extreme digitalnal(ajánlották, hogy inkább vigyem a szervizbe, de gondoltam így a tiszta). Rosszul tettem mert egy hetet állt náluk.Így összesem 17 nap alatt kaptam kézhez az üzletben. Ez szerintem 8 nap alatt meglett volna ha nem kell ide-oda szállítgatniuk.
    Szervízpapír szerint cseréltek benne 2-3 dolgot(hátlap, speaker,antenna) csináltak tesztet ami szerint minden frekvencian hibátlan értéket mutat.
    Viszont ma újra előjött a hiba, jelenleg ott tartok, hogy megpróbálom a másik(alsó) sim foglalatban a kártyámat, írok amint van valami változás.
    Szerintem egyértelmű, hogy a szervízbe vidd. Remélem segítettem. Majd kérlek te is jelezd hogy állsz a dologgal.
    bocsi, az írás minőségért, de kapkodva kellet írnom,

Új hozzászólás Aktív témák