Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz qad #52 üzenetére

    Nincs meg a játék, nem tudok róla nyilatkozni. Nekem egyedül AC Origins alatt van "gond" azaz 100% CPU használat 8 szálon... Máshol nem ütközöm CPU limitbe szerintem, bár ki tudja, lehet mondjuk azért, mert 2560*1440-en vagyok, és amennyire lehet annyira mindent maxra tolok. Az igaz, hogy pasztás és az elöregedhetett már. A hőmérsékleteken látni is, de skalpolni nem akarom, pedig lehet jót tennék vele a CPU-nak, de én nyuszi vagyok! :) Megjegyzem, 4K-n AC O alatt sincs CPU limit, de ott már a VGA hal meg, csinálhatok bármit a beállításokkal.

    Hát ha 5GHz-ben gondolkozol, akkor azt valszeg csak a felső házban tudja majd valamelyik X-es proci, aminek szerintem már meg fogják kérni az árát. Én ezen a részén még nem is gondolkoztam el, hogy melyik lenne megfelelő, majd jönnek a tesztek aztán meglátom, vagy napolom, jobban izgat pillanatnyilag a Navi. Az az első, mennyire lesz erős, milyen áron mérik majd. Úgy is ahol lehet megyek fel vagy felbontásban VSR-rel, vagy SSAA-val, hol mi van, meg mit bír el, így nehezebben futok bele CPU limitbe.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák