Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eshe

    tag

    Sziasztok!
    Nekem egyre jobban kezd tele lenni a t@köm ezzel a telefonnal.Annyira takarékossá sikerült tenni hogy már használhatatlan lett.A gps használhatatlan mert egyszerüen navigálás közben lekapcsol hosszabb-rövidebb idöre ami nagyon kellemes vezetés közben,a mobilnet szintúgy pár perc után megáll aztán vagy elindul vagy nem.Kikapcsoltam mindkettö energiatakarékos beállitását de semmi hatása. A wifi lassú a képernyöidö igy is max.2,5-3 óra.Ennek a telefonnak a legnagyobb baja a miui ami már annyira túlbonyolitott hogy pilóta vizsga kell hozzá.Itt is igaz hogy a kevesebb több lenne..Nevetséges hogy 2 giga mellett pár futó programmal 600 mega alá mehet a szabad ram.Az biztos hogy ha lesz valami értelmes stock android már repül is innen.
    Most a magyar nyelves bohóckodást nem is emlitem.Most a 5.10.22-es multi van rajta.Hozzá tartozik azért a képhez hogy nálam napi 15 órát megy a navigáció tmc-vel és radar elörejelzövel ami mobilnetröl megy.Sajnos még egy hétig nem tudok szoftvert frissiteni.Egy biztos hogy miuis telefont nem veszek mégegyszer és ha az idén nem lesz egy stabil jól működö rom akkor bármilyen szép és jó mehet a csába.
    Esh

Új hozzászólás Aktív témák