Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    válasz Mezcal #243 üzenetére

    Egyáltalán nem mondtam, hogy a Mi9T Pro AMOLED kijelzőjének vannak ilyen hátrányai. Annyit állítottam, hogy az az egy friss konszenzus az iparágban, hogy az AMOLED jobb, egyáltalán nem volt mindig így. És egy kiváló IPS igenis lehet jobb, mint egy átlag AMOLED.

    A LG kijelzője fényesebb, élesebb és nagyobb a színtér lefedettsége, ja es HDR10-es (a Xiaomi sima HDR). Ezek mérhető adatok, tények. Ettől te preferálhatod a Xiaomit, aminek előnye a kontrasztarány és a mélyebb feketék.

    A G7 flagship, mert 1) az LG legjobb készüléke volt a debütkor (ez még a Xiaominál igaz lehet) 2) az OIS, vezeték nélküli töltés és IP68 is adott 3) 750-800 eurón nyitott (amennyiért nem vettem volna meg, de nem az a kérdés)

    Ha az IPS-sel jössz, akkor a te érvrendszered szerint a te készüléked utóda, a Mi10T Pro nem flagship, de az előd az? :F

    Ebből is látszik, hogy a Mi T-s szériák sosem a Xiaomi által nyújtott abszolút csúcsot képviselik, hanem az olcsósított Mi szériát. Nem véletlen futnak Ázsiában az olcsóbb almárka (Redmi) égisze alatt.
    Kiváló ár/érték arányú felső-középkategóriás flagship killerek, ésszerű kompromisszumokkal (pl. vezeték nélküli töltés, ami a userek túlnyomó többségének nem hiányzik, ezért lehet rajta spórolni. Egy flagship only feature a droidos telókban)

    [ Szerkesztve ]

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Új hozzászólás Aktív témák