Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Nem a témához kapcsolódik, de a Waze (és általában a GPS) sebességmérője mennyire tekinthető pontosnak? Az addig rendben van, hogy a gépjárművek órája tudatosan fölé mér, tehát ha 90-es táblánál óra szerint megyünk 90-et, akkor garantáltan nem büntetnek meg.

    2 autóval megyek rendszeresen, egyik 2001-es, másik 1991-es évjárat, szóval egyik se mai hiperszuper járgány, de mindkettőnél akkor van a Waze 90-en, amikor az óra kicsit elkerüli a 100-at. Nálatok mi a helyzet? A kérdés igazából arról szól, hogy merjünk-e óra szerint 100-at menni 90-es úton?

    ###

    A büntetésnél a ráhagyás tudtommal 15km/h, magyarán ha az óra szerint megyünk 100-at (gyakorlatban tehát 90-et), akkor ha nagyon ki akarjuk centizni, akkor óra szerint mehetünk 115-öt, ami a gyakorlatban kb 105km/h, és nem büntetnek meg? Ez nekem már valahogy túl nagy szórás, szerintem nem így van, de elméletben működik. Félreértés ne essék, nem száguldozni akarok, 100-as (óra szerinti) tempóra soktam ráállni, autópályán 140, ugyancsak óra szerint.

    Vélemény?

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák