Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dattis_

    csendes tag

    válasz SZATA #1947 üzenetére

    Hali SZATA,

    azt az egész M5-ös területet egészében nézzétek. Most már egyre inkább szent meggyőződésem, hogy az a rész egyik oldalon sincs rendben. 2 darab tényt tudok mondani. Ha így jössz, valóban a felhajtó elé ki van téve. Ezt meg tudom erősíteni, viszont ami biztos, hogy nem a Ti hibátok természetesen, de a tábla az nem arra a szakaszra vonatkozik, hanem már az autópályára. Másik tény, amit tudok mondani, hogy. Itt a második variáció. Ha innen jössz, akkor már nincs kitéve a matrica tábla, csak ha haladsz tovább az autópályán. Tehát a centrum felől jőve, határozottan át tudtam menni az Auchanig úgy, hogy nem kellett matrica a tábla szerint. Bármelyik irány felől jössz, van egy pár száz méter közös szakasz. Ebből gondolom, hogy a szentlőrinci úti tábla van rossz helyen, vagy pedig a másik helyen nincs tábla kitéve. Elég lassan jöttem, és figyeltem nagyon a matricás kitáblázást. Nem tudom, valaki más is nézze meg rajtam kívül azt a részt. Eléggé fontos csomópont ahhoz, hogy jól legyenek az útdíjas szakaszok fölvíve. Nem mondom azt, hogy nekem van 100%-ig igazam (csak 99%), csak azt, hogy valaki nézze meg azt a részt személyesen még rajtam kívül.

    üdv:
    DAttis

Új hozzászólás Aktív témák