Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Nagyon pofás kis készülék, de az ára eszméletlen! Értem én, hogy elszaladtak a Mobilárak, meg tudom, hogy Android fonton a Google még mindig az etalon, de ezért a hardver csomagért elkérni 170e "erős" magyar Forintot?! Ha nem Google logó lenne rajta, hanem bármi más 100e-nél kitörne az elégedetlenség, hogy mit képzelnek magukról.

    Moto G 9 Plus szintén Snapdragon 730-al, fizikai minőségében hasonló, ha nem jobb főkamerával (ami mellett van dedikált zoom és széleslátó is) amire egyébként a Gcam-et is fel lehet múkolni, szintén kb. vegytiszta droiddal, nyakonöntve a tök hasznos Moto funkciókkal (ok, aláírom, hogy frissítés oldalról mérföldekkel jobb a Google és tovább lesz támogatott), viszont cserébe 5000 MAH-os akksival ugyanabban a magyar zöldmanós webstore-ban, ahol ezt is árulják 78e Ft, egy kerek százassal olcsóbb!!! Egyedüli "tényleges" trade-off az IPS panel.

    120e környékén meg már kapható a G 5G Plus is, amiben ugyanúgy marad az 5000 MAH-os akksi, de cserébe már Snapdragon 765 van, 5G és 90 Hz-es képfrissítés, szintén 3 látószöggel. Hardveres szempontból kicsit időtállóbb lesz, még akkor is, ha szoftveresen nem lesz annyira támogatott...

    Ténylegesen ezen az áron meg ott van a One Plus Nord, ami bár, ha nem vegytiszta droid, de pont az a gyártói felület fut rajta ami egyébként sok hasznos extrát ad...

    Szóval értem én, hogy heggesztéi nélkül kimagaslóan jó a kamera szoftver, meg hosszan támogatott lesz, de szerintem ezért a hardverért 170e durva. Írtátok, hogy sokkal rosszabb üzemidő, de az A13 miatt szerintem ennél még az SE 2020 is jobb vétel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák