Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz cassius.clay #21878 üzenetére

    A titanium backup pont erre valo. A rendszerre telepitett alkalmazasokat es magat a rendszer beallitasokat is kepes menteni.

    Azonban arra erdemes figyelni, hogy mondjuk a miui menteseit ne akarjuk sima romra felrakni.
    Azaz az utolag telepitett alkalmazasokra altalaban jo - a rom specifikus beallitasokat azonban sok masik rom nem ismeri.

    Nalam a menet a kovetkezo:
    Regi romon radugom a gepre a telefont es az SD-n uritem a titaniumbackup konyvtarat.
    Ezutan titanium backupban a batchek kozott lefuttatom a legnagyobb szamot mutato mentest (system+app+data). Ha lefutott goto recovery es ott csinalok egy mentest a rom-rol. Aztan az SDrol a \titaniumbackup es Clockworkmod konyvtarat rakom el - meg esetleg a Dcim,Igo,Music ha netan formazom az SD-t is.

    Fontos, hogy 5.0.2.0 recoveryvel, mert az ujabbak inkrementalisak es nem lehet jol menedzselni melyik rom mikori mentes (latszik a konyvtar neveben a datum es minden hozza tartozo fajl abban a konyvtarban van). Ez meg egy konyvtarba rakja a teljes mentest es az valoban lemasolhato masik telefonra es visszatoltheto. Nem szeretem az uj inkrementalis es deduplikalos CWM-et, szerintem lehetetlen jol kivalogatni a fajlokat abbol a halom szamokkal elnevezett fajlbol amit csinal. Reginel a system system.tar es kalap. Tegnap is igy szedtem elo a regi rombol a hangokat.

    Uj rom felrak, google fiokba bejelentkezik. Ezutan ha a rom nem rakja fel automatikusan az alkalmazasokat, akkor playben menu gomb es my apps. Onnan kezzel felrakom a dolgokat. Ezutan titaniumbol visszatoltom az app specifikus beallitasokat (data only). Igy nem mixelodik ossze a regi es az uj rom - csak a telepitett alkalmazasok adatai kerulnek vissza. Esetleg messages es call log - de MIUI messagese megboritja a normal romos alkalmazasokat.

    A control Panel ilyen:





    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák