Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palesz53

    senior tag

    válasz Nundee K. #11333 üzenetére

    érdekes kérdést feszegetsz!
    néhány helyen teljesen feleslegesnek tartják mobilra a víruskereső használatát - állítólag elég, ha megfelelő és megbízható helyekről töltesz le, illetve böngészel...

    őszintén nem tudom van-e, avagy nincs értelme egy víruskeresőnek okostelón...
    ha azt nézzük, hogy ezek gyakorlatilag számítógépek, akkor nagyon is! a magam részéről kerülöm a mobilra optimalizált oldalakat, és inkább a normál verziókon böngészem... nomeg ott vannak az e-mailek is csatolmányostul, meg a marketen kívüli progik is...
    én használok - a lookout-ot -, mert úgy vagyok vele, hogy egyszer asztali gépen megszívtam - azóta ott is, telón is van védelem! évi 6000,-Ft-tól még nem megyek tönkre (pláne, hogy 120e-ért vettem az xs-t), és inkább kiadok ennyi pénzt, mint még 1x akár az időmet, akár a pénzemet kidobjam, mert "bekaptam" vmit...

    szóval az avastot nem ismerem, mint említettem a lookout-ot használom - a letöltött progikat mindig vizsgálja, beállítható, hogy mennyi időnként vizsgálja át a komplett rendszert, és a névjegyeket, a hívásokat, és a képeket lehet vele a felhőbe backupolni...
    ha jól tudom valós idejű védelme nincs, a névjegyek backupjának a gmail miatt nincs értelme...
    a nod32 majd egy éves béta állapot után kiadta az androidra való mobilverziót is; az összes asztali gépemen ennek a pc-s verziója fut évek óta, problémám semmi vele, így lehet, hogy január közepén, amikor lejár a lookout előfizetésem, átváltok... (a lookout harmincegynéhány dollár, a nod32 hatezeregykétszáz - kb ugyanott van árban mindkettő)

    vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Új hozzászólás Aktív témák