Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joatomi

    csendes tag

    válasz erdoke #221 üzenetére

    Ajjajj, ebből félek hosszú vita lesz, megpróbálok nem belemenni... :)

    A garanciát kint sem a Google adja, ha a vas döglik meg, a csere úgy megy, ahogy a nagy könyvben le van írva. Szólsz, hogy rossz a telefon, küldik a másikat, meg a borítékot, amiben küldd vissza a régit, aztán köszönik szépen, hogy a partnerük vagy. Persze ezt a HTC csinálja a Google mögött/mellett, nem a nagy testvér. :) Viszont tény, hogy a sw support elképesztő gyenge a Google részéről, erről én is olvasok rendszeresen.

    Nekem volt JB szifonom, de arra nem volt képes, hogy folyamatosan szedje le a tweet-eket. Csak akkor frissített, amikor elindítottam valamelyik twitter klienst, pedig kipróbáltam jópárat. Persze JB-vel valami multitask szerűséget sikerült ráhekkelni a telefonra, de a notification még így se működött, mert nem is volt beleprogramozva a twitter kliensekbe. Az Androidon a notification bar-ban szépen ugrálnak fel a tweet-ek, függetlenül attól, hogy mit csinálok a telefonnal, vagy épp mit nem. Persze nem mondom, hogy enélkül nem lehet élni, de nekem ez a feature is tetszett. És ha benne van az iphone-ban, akkor sorry, nagyon nem találtam.

    Az árról pedig tényleg ne filózzunk. Akármekkora magyarságtudatom van, akkor is tudomásul kell vennem, hogy egy Google (vagy HTC, Apple, vagy bárakárki) szemében kerekítési hiba vagyunk, állatira nem fognak azzal foglalkozni, hogy mennyire fáj nekünk az 500EUR. :)

Új hozzászólás Aktív témák