Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz bl4ze #11572 üzenetére

    Szintén MiBand2 (17$ volt akcióban GB-n, eBay-es topikban most is van akciós link 20$ körül), 11 nap 49% jelenleg, folyamatos BT kapcsolat, tudja amiket kértél. Elvileg a Tools&MiBand app fel tudja okosítani karakterkijelzésre és egyéb okosságokra, én még vacilálok a program megvételén (letöltöttem máshonnan kipróbálás céljából, ha nem jön be nem venném meg..de licenszet ellenőriz, így még rágódom rajt).
    Páromnak Iwown i5 Plus van, az karaktereket is kijelez, de régebben annak az appjával (nem, nem apóssal ;] ) voltak problémák, mostanában viszont nem panaszkodik, csak használja. Ha az tetszik, esetleg rákérdezhetek miújság vele :K

    Amúgy érdekes, hogy mikor először kivettem a dobozból, 49 napja ment a MiBand az app szerint és 19%-on volt...vajon másfél hónapja gyárthatták és azóta nem kapcsolt ki? :D Jelenleg a második ciklusnál tartok az első lemerülés óta, első ciklus 23 napig tartott, kábé a második is addig fog jelen állás szerint. Három hét folyamatos BT kapcsolattal azért nem rossz egy 70mAh-s akksitól :N

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák