Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz #09634560 #1212 üzenetére

    Akkor jól értettem.

    Nekem is van most egy olyan munkatársam, hogy SEHOGY nem bírom vele megértetni, hogy a fájlszerver közös, mindenkinek egyforma, és nem a saját gépén lévő fájlszervert nézi mindenki. Úgy akar a fájlszerver egyik mappájából átmásolni fájlt a másikba, hogy először ki pendrive-ra, majd a másik user gépénél vissza a fájlszerverre. A néni vezető. Ilyenkor kicsit céltalannak érzem az evolúciót.

    A másik a családban történt meg.
    Digit diktafon, nem vesz fel töltést. Szétszedem, nyilván kilazult az USB dugója. Gyönyörűek a forrasztások, teljesen hibátlan. 1 órát szereltem. Összerakáskor berakom az AAA akkut, a cucc bekapcsol és kérdezi, hogy Ni-MH vagy Alkaline? Ismerve a tulajt rögtön tudtam, hogy alkaline-on hagyta és a felvételek dátumai szerint már 3 éve nem volt használva emiatt.

    Nem akarom bántani, mert családtag, de bakker az se ment neki, hogy kinyissa az elemtartó fedelet, először 1 percig forgatta a kezében, én próbáltam rávezetni, nyilván csak elfelejtette, de nem, mindenhol feszegette, csak ott nem, aztán amikor felleltük a bejutás helyét, mondom akkor nyitás, erre elkezdte a fedél pöckét ellenkező irányba feszegetni! JÁJ mondom. Nem, ellenkező irányba! És akkor a kezembe adja, hogy ehhez nem ért. Egyetemi tanár.

    És csak ezután következett a betanítás, hogy Ni-MH vagy Alkaline...

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák