Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.C.G.

    aktív tag

    válasz MC Pite #768 üzenetére

    De a túrázást sose mért még jól részt az nem vágom.
    Túra a hegyekben, de semmi komoly csak amiket linkeltem, magashegyen még nem volt lehetőségem kipróbálni. Amikor hegyi túrázásra indulok minden alkalommal meghülyül, lefagy a GPS.
    #769Orgi

    Igen friss a rendszer 17.00 és előtte a 16-os is ugyan ezt produkálta. Kipróbálom a hard resetet, ha megtaálom hogyan kell. Ha jól tudom nekem normal módban van, nem állítottam energiatakarékos módot.
    Ma sík terepen, Dunaparton erdőben teljesen rendben mért. Készítettem egy útvonalat Komoot alkalmazásban és azt ráküldtem az órára, majd elindítottam egy mérést, utána pedig a navigációt. Minden tökéletesen működött. 50,2 km volt a terv és 51,48 km lett a kacsázásom miatt. De mint írtam is, eddig kizárólag gyalogtúrák alkalmával jött elő ez a hiba, de olyankor mindig. Sétánál nem.
    Tetszik ez a transzflektív kijelző. Hátulról sütött a nap hazafelé amit a visszapillantóm rávetített az órámra, olyan volt mint ha egy nagyon erős világítása lenne. Először ki akartam kapcsolni, mondom biztos megnyomtam a gombot véletlenül. :D

Új hozzászólás Aktív témák